Vstupenky na Ševcovský ples můžete pořídit už nyní! Podpořte třetí ročník akce

Trochu netradičně přicházíme už teď v průběhu července se zahájením předprodeje na III. ročník Ševcovského plesu, který se jako tradičně uskuteční v Kongresovém centru Zlín, tentokrát v sobotu 13. února 2021. Přestože ještě pořadatele neodhalili kompletní program, slibují opět zajímavou podívanou spojenou s hokejisty A-týmu PSG Berani Zlín a velkou porci zábavy.

„Největší novinkou, kterou můžeme momentálně představit je pohodlný on-line nákup vstupenek, kde jsme nově přidali i možnost volby sezení u stolu. I vzhledem ke koronavirové situaci, která tady na jaře proběhla, potřebujeme vidět, že lidé budou mít zájem v příštím roce přijít a tuhle kulturní akci podpořit,“ říká za pořadatelský tým Profesmedia organizátor Richard Müller.

 

Během června dostali všichni držitelé permanentních vstupenek, tak jak bylo avizováno, slevu až čtyři sta korun na nákup vstupenek na III. ročník Ševcovského plesu. „Musíme opravdu poděkovat všem, kteří se rozhodli vstupenky s velkým předstihem pořídit, čímž nám dali najevo, že s plesem počítají, a zároveň si nás zavázali k tomu, abychom v dalším roce přinesli další novinky, a tedy i obohatili program plesu,“ prozrazují organizátoři.

 

Kup vstupenky s předstihem a vyhraj super cenu

 

Všichni ti, kteří se rozhodnou do konce prázdnin nakoupit vstupenky na ples, budou automaticky zařazení do soutěže o zajímavou cenu. Čím více nakoupených vstupenek, tím větší šance na výhru, kterou vylosovaný převezme přímo z rukou jednoho z hokejistů A-týmu! Pro více informací pozorně sledujte sociální sítě plesu (facebook a instagram @sevcovskyples), kde vám brzy řekneme více.

 

Předprodej probíhá prostřednictvím on-line portálu pod tímto odkazem https://plesy.enigoo.cz/online/#/sevcovskyples