Vstupenky na první domácí utkání s HC Olomouc

V pátek 18. září i přes vleklé peripetie s hygienickými opatřeními konečně odstartuje další ročník Tipsport extraligy ledního hokeje. Na Zimní stadion Luďka Čajky přijede na úvod zlínské hokejisty prověřit soupeř z Olomouce. Berani se vrhnou do prvního boje v sezóně přesně v 17:30.

Permanentní vstupenky a volný prodej

Prodej permanentních vstupenek na stání odstartoval včera dopoledne, a i nyní jsou permanentky stále k dispozici. Zároveň zítra 16. září v 15:00 odstartuje volný prodej vstupenek na stání. Lístky se budou prodávat pouze online na serveru Ticketportal.cz, prodej na pokladnách nebude otevřen. Množství vstupenek je bohužel omezené na cca 300 kusů. Jedna vstupenka na stání bude stát 200 Kč. Volný prodej vstupenek na sezení bohužel zatím není k dispozici.

I na utkání extraligy platí veškerá hygienická nařízení. Každý sektor bude mít přidělený vchod, kterým musí všichni návštěvníci projít. Žádnému fanouškovi nebude umožněn vstup bez zakrytých úst a nosu. Pohyb mezi západní a východní tribunou nebude umožněn.

Návod k zakoupení vstupenky online

1) Přihlašte se na Ticketportal.cz 
2) Přejděte na událost zápasu
3) Vyberte si vstupenku na stání
5) Zadejte e-mail, na který Vám má přijít vstupenka
6) Vytiskněte si vstupenku
7) Přijďte na zápas a fanděte Beranům!

Pro vozíčkáře

Vozíčkáři mají na utkání vstup zdarma, pouze je potřeba prokázat se ZTP/P kartou. Kapacita je bohužel omezená i pro vozíčkáře, je proto nutné nahlásit svou účast na e-mailové adrese kapinus@beranizlin.cz. Podrobnější informace o vstupu pro vozíčkáře najdete v tomto článku.

×
Odehrané 12:30 | Jun.
PSG Berani Zlín
Piráti Chomutov
×
Odehrané 13:00 | Dor.
PSG Berani Zlín
HC Olomouc