pátek 13. října 2017 | Zlin Press - Roman Ordelt

Výborně! Berani vezou z ledu Pirátů Chomutov všechny extraligové body

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 12. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Piráti Chomutov 4:1 a vybojovali šestou výhru z posledních sedmi zápasů! Severočeši šli v utkání do vedení gólem z 9. minuty, ale Berani otočili skóre ve svůj prospěch ještě do první sirény. Veselý a spol. přidali ve druhé třetině další gól a zásluhou výborného výkonu brankáře Libora Kašíka dovedli utkání na led čtvrtého celku tabulky do vítězného konce. Chomutov doma prohrál počtvrté ze šesti zápasů. Branky Zlína zaznamenali Tomáš Valenta, Roberts Bukarts, Rihards Bukarts a Jiří Ondráček. Zlínští hokejisté se tlačí další výhrou stále hlasitěji do první poloviny extraligové tabulky. Berani hrají v neděli 15. října doma s Plzní, začátek v 17 hodin.