neděle 03. ledna 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Výborně! Berani vstoupili do nového roku výhrou za tři body

Hokejisté PSG Berani Zlín mají za sebou úspěšný vstup do nového roku 2021! Svěřenci trenéra Roberta Svobody vyhráli v zápase 32. kola Tipsport extraligy 2020/21 na ledě Mladé Boleslavi fotbalovým výsledek 1:0 a získali velmi cenné tři body. Jediný gól padl v čase 55:55 minuty, o vítěznou branku se postaral v přesilové hře zkušený forvard Bedřich Köhler po předchozí střele Antonína Honejska. Brankář Libor Kašík udržel podruhé v sezoně čisté konto, když za svá záda nepustil ani jednu z 30 střel. Zlínu se na ledě Bruslařského klubu v Mladé Boleslavi daří, neboť před Vánoci si odsud odvezl dva body po výhře 3:2 v prodloužení. Tým PSG Berani Zlín nyní čeká dvojzápas doma s Kometou Brno, první duel se hraje v úterý 5. ledna od 18:20 hodin za asistence kamer ČT sport.