sobota 21. března 2015 | Zlin Press - Roman Ordelt

Výborně! Mistrovský Zlín smetl Kometu již v první třetině. Série jde do sedmé bitvy

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v šestém utkání Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy nad Kometou Brno jednoznačně 5:0, srovnali stav dramatické série a vynutili si sehrání sedmého rozhodujícího utkání. Zlínský uragán přejel Kometu hned v první třetině, Čajánek a spol. nasázeli soupeři čtyři góly. Pro domácí třetina snů, zatímco pro hosty třetina hrůzy. Mistři ze Zlína přidali pátý úspěch na začátku druhé třetiny a přesvědčivé vedení si pohlídali. Branky zaznamenali Ondřej Veselý 2, Zdeněk Okál, Aleš Holík a Roman Vlach. Rozhodující sedmá bitva se odehraje v pondělí 23. března od 18:20 hodin na brněnském ledě.