Vychází magazín Beran se spoustou zajímavého čtení!

Na prahu nové hokejové sezony přichází do prodeje nové číslo magazínu Beran. Oproti minulému vydání došlo k rozšíření o čtyři strany při zachování ceny 39 Kč. Nové číslo magazín Beran si můžete zakoupit u hostesek u vstupu na zimní stadion před zápasem a v průběhu obou přestávek během utkání s Vítkovicemi.
Co najdete v aktuálním čísle? V příběhu z hokejového života pod názvem Kouzelník vypráví opora extraligového týmu brankář Libor Kašík o své hokejové kariéře: „KHL byla můj vysněný cíl. Podařilo se mi tam dostat i bez nároďáku, což beru jako úspěch. Byl jsem na to připravený - fyzicky i mentálně. Dal jsem do toho všechno. Ale nevyšlo to.  Chyběla mi možná i trocha štěstí. Vím, co udělat jinak, pokud bude příležitost. Ale bylo to skvělé, vždyť jsem si zachytal v Petrohradě! Byl jsem vyhlášený nejlepším hráčem zápasu, ale urval jsem si tam tříslo. To bylo zatím to nejhorší, co mě v hokeji potkalo. Až teď jsem to dal plně dohromady.“

Dozvíte se, kam vyrazili zlínští hokejisté v létě na dovolenou. Kdo byl v Japonsku, Spojených státech, Jihoafrické republice nebo ve Spojených arabských emirátech? V článku s názvem Top 10 rozhodujících hráčů přinášíme přehled hráčů s nejvíce vítěznými brankami. 
 
Jste v její společnosti a jednoduše se musíte usmívat od ucha k uchu. Energická blondýnka, čerstvě vdaná paní Martina vypráví o žádosti o ruku, o svatbě, ale i o tom, proč si váží svého muže. O kterého zlínského hokejistu se jedná? Více v článku Měli jsme svatbu snů.

Je tomu více než patnáct let, kdy v návalu euforie po vítězné finálové bitvě se Slavií roztočil své černé sako nad hlavou. V ten okamžik se stal Ernest Bokroš prvním trenérem, který získal pro Zlín titul mistra. Více v obsáhlém rozhovoru magazínu Beran.