Načítám přehrávač...

Vydařená kondiční příprava hokejistů ve Vita Sana Club

Hráči extraligového týmu Aukro Berani Zlín využili třítýdenní olympijské přestávky v nejvyšší soutěži k nabrání fyzické kondice do závěru letošní sezony. Podívejte se, jak zlínští Berani trénovali v únorových dnech v prostředí nejmodernějšího fitnessu ve Zlíně Vita Sana Club.
Během dlouhé olympijské přestávky dostali hráči pár dní volna, aby nabrali síly do závěru letošní extraligové sezony. Hned poté jim začaly náročné tréninkové jednotky a přípravu si zpestřili tréninkem ve zlínské posilovně Vita Sana Club, kde kromě náročného tréninku navštívili rovněž regenerační zázemí.

Náročný trénink zlínských hokejistů zhodnotil hlavní trenér Robert Svoboda "Tým byl rozdělen na tři skupiny, z toho jedna měla silový trénink pod vedením kondičního trenéra Radka Vašíka, dvě stanoviště byly pod vedením trenérů Vita Sany - spinning a kondiční intervalový trénink. Prostředí je zde velmi hezké a reprezentativní. Jsou zde možnosti k přípravě daleko větší než máme na stadionu. Každopádně trénink to byl velmi přísný, ale to jsme v této části přípravy chtěli."

Hráče přivítal jednatel Vita Sany Club Jan Pravda, který návštěvu krátce shrnul: "Rádi jsme přivítali extraligový A tým hokejistů Zlína v naší posilovně. Věřím, kluci jsou ve velmi dobře připraveni a vyzkoušeli si tady věci, které na stadionu nemají. Následně využili i relaxační zónu, kde byl pro ně připraven zajímavý program. Věřím, že celý trénink se jim u nás líbil a rádi je opět přivítáme v našem zařízení."

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín