Výherce Hokejové tomboly 50:50 vyhrál ve Zlíně přes 14 tisíc korun!

Na zimních stadionech probíhá v letošní sezoně Hokejová tombola 50:50. Výhercem premiérové tomboly na ZS Luďka Čajky ve Zlíně se stal v rámci utkání s Plzní pan Jan Tomeček z Kyjova, který vyhrál nádhernou částku 14 300 Kč! Celková vybraná částka v tombole byla 28 600 korun, polovina této finanční částky jde na podporu zlínské mládeže, v tomto případě pro tým mladšího dorostu Aukro Berani Zlín. Hokejová tombola proběhne při všech domácích extraligových zápasech Zlína v základní části, další možnost vyhrát je již v úterý 17. října během utkání s Vítkovicemi. Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.
„Hokejová tombola 50:50 měla při své premiéře ve Zlíně velký úspěch u fanoušků. Prodalo se celkem 572 tiketů, někteří fanoušci si koupili až dvacet tiketů. Vybralo se bezmála třicet tisíc korun, navíc fanoušci zakoupením tiketu podporují i zlínský mládežnický hokej,“ pověděl Tomáš Melzer, marketingový manažer zlínského hokeje. První výherce pan Jan Tomeček přijel do Zlína až z Kyjova a zakoupil si celkem pět tiketů. „Uvedený počet z toho důvodu, aby získal reklamní kšiltovku, která se mu velmi líbila. A nakonec odjel domů bohatší o více než čtrnáct tisíc korun,“ uvedl s úsměvem Melzer.  
 
Fanoušci se zapojují do tomboly na stadionu v rámci hokejového utkání koupí libovolného počtu tiketů u kamelotů. Šťastný výherce si za pouhých 50 Kč může domů odnést až 50 tisíc korun! Čím více fanoušků si koupí tiket, tím vyšší je výhra. Losování a vyhlášení výherního tiketu probíhá vždy v rámci zápasu, v průběhu třetí třetiny. Celková vybraná částka se rozdělí v poměru 50 na 50. Polovina připadne fanouškovi, minimálně to však je 5 000 Kč. Druhá polovina jde na podporu projektu určenou klubem. „Tikety do tomboly si zakoupíte u kamelotů před vchodem do zimního stadionu, o přestávkách na chodbách nebo v prostoru za hostující brankou na jižní straně stadionu,“ uzavřel manažer Melzer.
 
Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Najdete zde přehled klubů, kolik peněz z hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH.
 

 tombola 50:50 je provozována podle § 61 odst. 3 zák. č. 186/2016 Sb. a jejím provozovatelem je hokejový klub, případně nadace či spolek spolupracující s klubem, který při jejím provozování spolupracuje se společností Tipsport a.s., a se společností BPA sport marketing a.s. Tombola má dobročinný charakter.
 
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!