Za pohybem na zimní stadion. Přijďte na veřejné bruslení

S novou sezonou se rozbíhá také tradiční pravidelné bruslení pro veřejnost. Vyrazte se proto sklouznout po ledové ploše PSG arény a vezměte i děti, partnera či kamarády. Veřejné bruslení se koná v sobotu 18. září od 18:45 do 20:15, jednotlivé vstupné činí 100 Kč.

Návštěvníci budou moct po celou dobu veřejného bruslení využít otevřeného stánku s drobným občerstvením v prostorách PSG arény. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na ledovou plochu v botách, stejně tak není dovoleno používat hokejky. Brusle se nepůjčují.

Zajímá vás, kdy bude další možnost dojít si zabruslit na ledovou plochu? Sledujte rozpis ledu, ať vám žádná akce neuteče.

Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS. U vchodu musí prokázat, že splňují jednu ze tří podmínek pro vstup (dokončené očkování, negativní test či potvrzení o prodělání nemoci), případně bude možné zakoupit za 50 Kč samotest. Žádáme také návštěvníky, aby v době, kdy nebruslí na ledové ploše, měli nasazenou roušku nebo respirátor.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vaši návštěvu.

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín