Za sportem na zimák. Veřejné bruslení každý týden, bezinfekčnost je podmínkou

Hokejová sezona je v plném proudu, vemte proto partnera, děti nebo kamarády a přijďte se i vy sklouznout na PSG arénu. Oblíbené bruslení pro veřejnost se koná třikrát týdně. Jednotlivé vstupné činí 100 Kč, návštěvníci musí u vstupu prokázat, že splňují jednu ze tří bezpečnostních podmínek – dokončené očkování proti covid-19, negativní test nebo potvrzení o prodělání nemoci.

Veřejné bruslení se koná každý týden ve třech termínech:

- středa od 18:45 do 20:15
- sobota od 18:45 do 20:15
- neděle od 18:45 do 20:15

Upozorňujeme, že ve výjimečných případech může dojít ke změnám časů konání. Sledujte proto také sekci rozpis ledu na webových stránkách klubu.

Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS. Dále se musí prokázat, že splňují jednu ze tří podmínek pro vstup, v případě potřeby lze u vchodu zakoupit za 50 Kč samotest. Žádáme také návštěvníky, aby v době, kdy nebruslí na ledové ploše, měli nasazenou roušku nebo respirátor. Děkujeme za spolupráci.

Návštěvníci mohou po celou dobu veřejného bruslení využít otevřeného stánku s drobným občerstvením v prostorách PSG arény. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na ledovou plochu v botách, stejně tak není dovoleno používat hokejky. Brusle se nepůjčují.

Těšíme se na vaši návštěvu.

×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera