Začíná velká posezonní aukce zlínských dresů!


Extraligová sezóna 2020/2021 je pro zlínské Berany již u konce. Výsledkově sice nevydařená, přesto na ní lze najít pozitivum. Dresy zlínských Beranů letos v tradičním hodnocení portálu dresblog.cz vystoupaly až na první příčku. Všichni sběratělé mají nyní možnost mít nejhezčí dresy Tipsport extraligy doma jako památku!

Předmětem aukce jsou tentokrát zlínské dresy pro sezonu 2020/2021, v modrém nebo žlutém provedení (u každého hráče je k dispozici jedna varianta). Vyvolávací cena těchto dresů je stanovená na 2 000 Kč za hraný dres, 1 000 Kč za dres nehraný bez jména. Aukce začíná dnes a trvá 3 dny, tedy do pátečního podvečera. Kompletní nabídku naleznete na tomto odkazu.

 
Nejlepším zlínským střelcem se letos stal útočník Lukáš Vopelka. I jeho žlutý dres je předmětem této aukce. Foto: Jiří Zaňát Photography

Zlínské dresy byly i letos svědky mnoha zajímavých milníků. Kapitán Tomáš Žižka v draženém žlutém dresu překonal postupně hranice 1 100 zápasů v extralize a 500 zápasů za Zlín, zkušený útočník Pavel Kubiš odehrál ve žlutém dresu zápas číslo 800 v extralize, další člen elitní formace, Lukáš Vopelka, ve žlutém dresu nastoupil za Zlín poprvé a rovnou si připsal svůj první zlínský zásah.

Premiérovými starty v extralize dražené dresy poznamenali věkem ještě junioři, přesto naděje zlínské budoucnosti, mladící Jirka Suhrada, Matěj Sebera, Šimon Frömel a Dominik Luža. Cenné minuty nasbíral také mladý brankář Michal Kořének a útočník Lukáš Chludil.

Mladé zlínské pušky také letos otevíraly své extraligové účty. Tuto cennou památku můžete získat s žlutým dresem Matyáše Hamrlíka a modrým dresem Jana Václavka. 

 
I tento modrý kousek, ve kterém Bedřich Köhler dvakrát skóroval proti Spartě, je předmětem aukce. Foto: David Peška Dejfoto

Upozorňujeme kupující, že vzhledem k přetrvávající koronavirové situaci bohužel není možné realizovat předání dresu přímo z rukou daného hráče. Na vydražený dres ale s radostí zajistíme podpis hráče. K dresu dále obdržíte certifikát pravosti.