neděle 12. září 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Žádná nuda v Brně! Berani skvělým závěrem vezou bod z ledu Komety

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 2. kola Tipsport extraligy 2021/22 na ledě týmu HC Kometa Brno 2:3 po prodloužení. Diváci čekali v brněnské aréně na góly až do 55. minuty, ale poté se děly velké věci. Kometa během 46 vteřin šla do dvougólového náskoku, ale Fořt a spol. se nevzdali, zabojovali a během dvou minut vyrovnali. Prodloužení v závěru nakonec rozsekl Marek Ďaloga ve prospěch Komety. Branky dali Peter Trška a Štěpán Fryšara. Velmi dobrý výkon podal gólman Libor Kašík, který pochytal 40 střel soupeře. Berani z pouhých 19 střel za celý zápas vytěžili dva góly. Zlín čeká v příštím týdnu série tří domácích duelů, v úterý 14. září změří síly s týmem HC Motor České Budějovice, začátek v 17:30 hodin.