Zahájení sezony s fanoušky: Podpořte s námi dobrou věc!

Již více než rok a půl se fanoušci museli obejít bez organizovaných podpisových akcí. Nyní, před startem nové sezony 2021/22 mají fanoušci opět možnost setkat se se zlínskými Berany osobně i mimo areál Zimního stadionu Luďka Čajky. 4. září bude ca. polovina týmu na akci VII. Lešetínfest, kde dojde i k oficiálnímu představení dresu. Vstup je zdarma.

Jaký bude program?

Zlínští Berani podpoří svojí účastí Petra Křepelku, který se vážně zranil při hokejovém utkání v Německu v roce 2017. Vedle toho dojde k představení dresů na sezonu 2021/22 a autogramiádu velké části týmu PSG Berani Zlín. 

"V sobotu připravíme hlavní dvě sady dresu, vizuál jsme trochu změnili. Obliba dresů v minulé sezoně nás velmi potěšila, jen byla škoda, že je fanoušci neviděli více na vlastní oči na stadionu. Letos to snad bude v tomhle ohledu daleko veselejší. V sezoně počítáme i se třetí sadou, která bude představena v průběhu podzimu a ještě jedné sadě dresu, která bude mít charitativní podobu." upřesnil Libor Kožík, marketingový manažer klubu. 

Kde a kdy se akce uskuteční?

Kde: parkovišti Hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně
Kdy: v sobotu 4. září od 15:45
Vstup zdarma
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín