úterý 14. září 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Zápas jako na houpačce, nakonec tři body za výhru brali Jihočeši

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 3. kola Tipsport extraligy 2021/22 na domácím ledě s týmem HC Motor České Budějovice 3:4 a v nové sezoně stále čekají na vítězství. Motor po loňském návratu do nejvyšší soutěže vyhrál na zlínském ledě třetí zápas v řadě. Důležitý souboj pro oba týmy byl plný zvratů. Jihočeši se ujali již vedení již ve 3. minutě, Berani duel otočili a v polovině utkání vedli 3:2. Nejlepší hráč na ledě Milan Gulaš svým druhým gólem ještě ve druhé třetině srovnal stav. Rozhodující gól zápasu přišel v 49. minutě, vítěznou branku vstřelil obránce Jan Štencel. Branky Zlína dali Štěpán Fryšara, Jan Svoboda a Martin Novotný. V sestavě scházeli zranění Ondřej Němec, Antonín Honejsek a nemocný Lukáš Vopelka. Týmu vypomohl útočník Jan Svoboda z Přerova. Berani pokračují v sérii utkání na ZS Luďka Čajky, v pátek 17. září změří síly s Vítkovicemi, začátek v 17:30 hodin.