neděle 19. března 2017 | Zlin Press - Roman Ordelt

Zápas play out na ledě Pardubic rozhodl až závěr prodloužení

Hokejisté PSG Zlín prohráli v 5. kole skupiny o umístění na 11. - 14. místě Tipsport extraligy na ledě týmu HC Dynamo Pardubice 2:3 po prodloužení. Na východě Čech se hrál vyrovnaný zápas. Berani hráli v pozměněném složení a s debutanty Danielem Šimonů v brance a obráncem Vladimírem Váňou dvakrát vedli, ale domácí vždy srovnali stav. O bonusovém bodu se nakonec rozhodlo v závěru prodloužení v čase 64:52 minuty vstřelil rozhodující gól kapitán Tomáš Rolinek. Branky Zlína zaznamenali Jiří Goiš a Matouš Kratochvíl. Tým PSG Zlín obsadí v konečném účtování letošní sezony 12. místo. Derniéra letošní sezony se koná v úterý 21. března na domácím ledě v zápase proti Karlovým Varům, začátek v 17:30 hodin.