Zápas s Kometou si vyžádá důležitá opatření a upozornění k divákům

Extraligový tým PSG Berani Zlín se utká v dohrávce 47. kole základní části Tipsport extraligy 2019/2020 v derby s týmem HC Kometa Brno. Divácky velmi atraktivní zápas se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v sobotu 22. února od 15 hodin. Zlínský tým čeká důležitý duel o extraligové body s Kometou. Utkání bylo z pořadatelského hlediska vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům.
Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem. Brány zimního stadionu se otevírají 45 minut před začátkem utkání. Upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Do areálu zimního stadionu se nebude možné dostat bez platné vstupenky. Pokladny zůstanou v den utkání z bezpečnostních důvodů uzavřeny! - blíže ZDEHokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového zápasu Zlína s Kometou, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude výrazně posilněna pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky.

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Brna. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy. Parkoviště bude zdarma k dispozici vždy hodinu před a hodinu po utkání.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:
- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem
- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty
- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem
- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou
- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury.

Plné znění návštěvního řádu ZS Luďka Čajky ve Zlíně najdete na tomto odkazu ZDE

Klub žádá motorizované fanoušky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu - budova 21 (na snímku vpravo dole). 

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín