Zápas s Olomoucí si vyžádá důležitá opatření a upozornění k divákům

Extraligový tým PSG Berani Zlín se utká ve 29. kole základní části Tipsport extraligy 2019/2020 v moravské bitvě s týmem HC Olomouc. Divácky atraktivní zápas se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v neděli 22. prosince od 15:30 hodin. Zlínský tým čeká v posledním předvánočním zápase důležitý duel s Kohouty. Utkání bylo z pořadatelského hlediska vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům.
Proběhnou zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem i vzhledem k veřejné premiéře filmového dokumentu ke kulatému 90. výročí zlínského hokeje, který začne na multimediální kostce ve 14:10 hodin. Brány zimního stadionu se otevírají ve 14 hodin. Zároveň zlínský klub upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Do areálu zimního stadionu se nebude možné dostat bez platné vstupenky. Vstupenky si můžete v předstihu zakoupit přes Ticketportal, pokladny zimního stadionu budou otevřeny v den utkaní od 14 hodin.



Hokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového zápasu Zlína s Olomoucí, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude výrazně posilněna pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky.

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Olomouce. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy.. Parkoviště bude zdarma k dispozici vždy hodinu před a hodinu po utkání.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:
- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem
- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty
- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem
- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou
- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury.

Plné znění návštěvního řádu ZS Luďka Čajky ve Zlíně najdete na tomto odkazu ZDE

Klub žádá motorizované fanoušky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu - budova 21 (na snímku vpravo dole).