Zimní stadion Luďka Čajky je vybaven kamerovým systémem!

Od letošní sezony je Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně vybaven novým bezpečnostním systémem, který je umístěn pod střechou zimního stadionu. Vyzýváme všechny fanoušky, aby se zdrželi vhazování předmětů na ledovou plochu a jiného jednání, které vážně poškozuje hokejový klub PSG Berani Zlín.
Bezpečnostní systém nyní splňuje veškeré regule, které na klub klade Český svaz ledního hokeje a umožňuje tak pořádání extraligových utkání. Systém umožňuje sledování jednotlivých sektorů živě kdekoliv na stadionu, čímž se řadí mezi modernější v rámci extraligy.

Hlediště je monitorováno sítí kamer, které klubu v kooperaci s bezpečnostní agenturou a složkami policie umožňují s jistotou určit osobu, která vhodila předmět na ledovou plochu, tak jak se to opakovaně stalo při zápase s Oceláři Třinec.

Vhození pet lahve nebo jiného nežádoucího obsahu sice vyjádříte svoji nespokojenost, ale jediným poškozeným v dané situaci je klub bez ohledu na to, že může dojít ke zranění hráče.

Za zápas s Oceláři Třinec obdržel klub pokutu ve výši 10.000 Kč. Tuhle i následující pokuty bude klub vymáhat po neukázněných fanoušcích.