středa 12. února 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Zlín začal po pauze výhrou na ledě Kladna a upevnil si desítku

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 44. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu Rytíři Kladno 3:2 a vezu domů tříbodové vítězství. Přitom Berani nezačali první duel po reprezentační přestávce nejlépe, neboť od 16. minuty prohrávali. Žižka a spol. ve druhé třetině otočili průběh utkání ve svůj prospěch a během necelých čtyř minut dali dva góly. Třetí branku přidali na začátku třetího dějství. Rytíři ještě zásluhou Jaromíra Jágra zásluhou využité přesilovky snížili na rozdíl jediného gólu, ale obětavě hrající hosté s výborným gólmanem Liborem Kašíkem uhájili tříbodovou výhru až do třetí sirény. Zatímco Středočeši si připsali nelichotivou sedmou prohru v řadě, Berani si upevnili postavení v elitní desítce. Branky dali Jan Dufek, Jiří Ondráček a Pavel Kubiš. Zlín hraje v pátek 14. února doma s lídrem extraligy z Liberce.