Sleva pro věrné fanoušky!

V rámci dárkového balíčku si klub PSG Berani Zlín připravil, pro držitele permanentních vstupenek na sezení z minulé sezony, speciální slevu v hodnotě až několik set Kč! Sleva je platná jen po období platnosti rezervace míst z minulé sezony, tedy 8. června 2022! Při uplatnění slevy je potřeba, aby nákup provedla stejná osoba jako minulý rok.


Vstupenky zdarma ke každé permanentce!

Každý držitel permanentní vstupenky na sezení může využít až 4 vstupenky zdarma na stání u utkání kategorie C (10 utkání v sezoně) pro své známé a kamarády! Bližší informace, k této výhodě v souhrnné hodnotě 200 Kč, budou zveřejněny na konci srpna. Vyzvedávání vstupenek bude probíhat přes informační systém společnosti Ticketportal.


Šála = symbol fanouška!

Speciální edici žlutomodré šály obdrží každý držitel permanentní vstupenky, ať už na stání nebo sezení! Pevně doufáme, že všichni fanoušci společně vytvoří za pomocí hlasivek, šál a dresů neopakovatelnou atmosféru na zlínském zimním stadionu!


Kapesní kalendář

Stejně jako v minulých sezonách se fanoušci mohou těšit na skládací kapesní kalendář. Bohužel v současné době není známo rozlosování utkání soutěžních zápasů. Los proběhne 19. května 2022 a kalendář bude k permanentní vstupence přikládám od 30. května 2022. Pokud přijdete dříve, dostanete voucher, který následně budete moct ve fanshopu vyměnit za platný kalendář.