sobota 03. prosince 2022 | Vojtěch Jurák

Junioři opět berou bod, v zápase proti Jihlavě neudrželi vedení

Také ve druhém utkání tohoto týdne junioři prohráli v prodloužení, jejich přemožitelem byla Jihlava. Na rozdíl od pátečního utkání proti Kometě, kdy dotáhli ztrátu, však tentokrát Zlínští sami o slibný náskok přišli. Mladí Berani vedli v Moravských Budějovicích, kde se utkání konalo, nejprve 1:0 a po dvou třetinách 3:1, domácí však ve třetí části skóre srovnali a na začátku nastavení rozhodli. Také příští týden hraje nejstarší mládežnický výběr Beranů venku – nejprve v pátek v Mladé Boleslavi, o den později pak v Liberci.

28. kolo / sobota 3. 12. 2022 / 14:00
HC Dukla Jihlava Jihlava - Berani Zlín Zlín
4:3p
(1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Číhal, 44. Klapica (Kudrna), 53. Pavelec (Čihal, Matějíček), 61. Chvátal (Jungwirth) – 6. Laciga (Tomek, Zavřel), 13. Čechmánek (Babenko, Kaláč), 39. L. Heš (Laciga). Rozhodčí: Čuňočka, Bernat – Rampír, Hájková. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 138. Střely na branku: 34:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.

HC Dukla Jihlava: Maláč – Vandas, Chvátal, Číhal, Vovsík, Matějíček, Šabatka, Tomšík – Coufal, Báťa, Modl, Klapica, Jungwirth, Kudrna, Pavelec, Rauš, Kravec, Peš, Broš, Sojka.

Berani Zlín: Málek – Burian, Hamrla, Nábělek, Šišák, Špaňhel, Velikovský, Zavřel – Babenko, Babulík, Čechmánek, Chludil, L. Heš, Kaláč, Laciga, Marek, Matúšů, Pilát, Sadovikov, Tomek.