Dotazy na klub

Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů! Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. Primárně se o odpovědi stará marketingové oddělení. Nebojte se zeptat na cokoliv jiného. Pokud máte otázku týkající se vedení klubu nebo sportovních činností, tak se nebojte zeptat. Zajistíme odpověď z příslušných oddělení. PSG Berani Zlín

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 307 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr Sedláček (petr.sedlacek211@seznam.cz - Uherský Brod)
15.10.2021, 09:14
Dobrý den,
chtěl bych dnes zajít se synem na hokej. Nikde na stránkách nevidím, jaké jsou proti epidemické opatření pro vstup na stadion (nejsem ze Zlína). Mám, potvrzení, že jsem prodělal covid. Syn má 10 let, tudíž není očkovaný. Co je podmínkou pro vstup na stadion? Dá se před stadionem otestovat? Mohli byste to zveřejnit na stránkách.

Děkuji.

Odpověď:Dobrý den, Petře,

všechny informace zveřejňujeme v článku o utkání, kde je odkaz na komplexní článek: www.beranizlin.cz/clanek.asp?id=5420 "Podmínky vstupu na stadion jsou k nahlédnutí ZDE".

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Martin Čapek (capis.123@seznam.cz - Zlín)
14.10.2021, 09:23
Dobrý den, dá se ještě bezplatně parkovat v nadzemním parkovišti vedle jednadvacítky. Na zápas proti bolce stála před vjezdem dodávka a parkovat nešlo.


Odpověď:Dobrý den, Martine,

ano parkování vedle jednadvacítky máme povolené v průběhu utkání od Zlínského kraje, jestli tam stála dodávka, tak to bohužel nejsme schopni ovlivnit, protože k tomu neznáme důvod.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
13.10.2021, 04:42
Dobrý den. Bude na utkání dne 15.10 možnost otestování před stadionem.

Odpověď:Dobrý den, Dušane,

ano, i dnes bude možné zakoupit samotest za 50 Kč na služební pokladně.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
František (fdarebnik93@seznam.cz - Kroměříž)
12.10.2021, 15:41
Dobrý den, jestli je toto pravda, ptám se proč, cituji:
“Žádný šok, impulz zvenčí. Hokejisty Zlína budou po rezignaci Roberta Svobody dál zachraňovat Martin Hamrlík a Luboš Jenáček. Jejich provizorní mandát byl dnes podle informací iSport.cz. prodloužen na delší dobu. K ruce dostanou jako asistenta Luboše Roba staršího (51), který byl na konci září odvolán z funkce trenéra druholigového Písku.”
To je úplně k ničemu, vůbec to nezabralo po těch několika zápasech a hlavně je tam pořad p. Hamrlík a to nemělo být. Chybí posily, bez těch to nepůjde a úplně nový trenér co tomu dá impuls.
Prosím přiznejte bez vytáček , že nejsou peníze, nic nefunguje, koncepce žádná a pracuji tam si fakt jen amatéři a komunikace klubu je ostudou. Hlavně že nepotřebujeme sportovního a generálního manažera, ono to nějak dopadne. Ano dopadne to tak, že se v příštím roce bude hrát Chance liga a bez peněz už nebude návratu zpět.
Je mi z Vaši odváděné práce a z lidi co pro klub pracuji smutno, kteří nedokážou na rovinu komunikovat a sdělit jak na tom klub nyní je, ale po pravdě a bez alibistických odpovědí. Zkuste to alespoň jednou, děkuji.

Odpověď:Dobrý den, Františku,

podle čeho usuzujete, že současné řešení realizačního týmu je špatné. Změnila se celá koncepce práce s hráči. Současný realizační tým je široký, ale zároveň nastavený tak, aby pokrýval všechny aspekty, od fyzické přípravy (Libor Chytil), individuální práci s hráči (Petr Čajánek), scouting nových hráčů (Petr Leška), dále je zde zastoupený pohled zvenku (Luboš Rob) a kabinou respektovaný trenér (Luboš Jenáček).

To je docela jasná a systematická kostra a vše doplňuje Martin Hamrlík, který má dlouhodobý přehled o hráčích.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Laďa (srovny1985@seznam.cz - Topolná)
12.10.2021, 07:41
Zdravím Vás,
není vám to už trapné , celá ta tragikomedie kolem trenéra a celého mužstva???? Myslíte si , že fanoušci jsou úplní TUPCI ???? Asi jo. Celé vedení by mělo odstoupit a pustit tam někoho kdo bude chtít aby se ve Zlíně dál hrála Extraliga. Toto vedení ten zájem nemá,to vidí každý. Jsme pro smích všem ostatním klubům.

Odpověď:Dobrý den, Ladislave,

překopání celého sportovního oddělení a nastavení jasné koncepce, která v sobě propojuje nejen samotný a-tým, ale také návaznost na mládež zabrala trochu více času. Ale pořád je to lepší varianta než rychle něco udělat a někoho jmenovat, aby byl klid. Nemyslíte?

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Filip Zelinka (filiipes.zelos@seznam.cz)
11.10.2021, 20:36
Kdo může zato, že tu rok nemáme generálního manažera? Kdo může zato, že nemáme peníze na hráče a tím pádem sem nikdo nechce jít hrát? Pokud je pravda co jste tvrdili, že peníze na posili máme, tak kdo může zato, že nejsme schopni nějakou posilu přivést? Kdo může zato, že nejsme schopni rychle reagovat a přivést trenéra po rezignaci Svobody? Kdo může zato, že sem nikdo nechce jít trénovat? Zkrátka kdo přesně jsou ti hrobníci Zlínského hokeje kvůli kterým se nám směje celá republika? Jak by řekl velký šéf pana Korce z ANO Andrej Babiš: Nebuďte slušnej, řekněte pravdu! Ty jména!

Odpověď:Dobrý den, Filipe,

odpovím postupně na jednotlivé body: GM - jedná se o rozhodnutí Představensvo zapsaného spolku, které má dle stanov právo jmenovat generálního manažera.

Peníze na posily skutečně nyní máme a pevně věříme, že vhodnou a vytypovanou posilu v příštím týdnu představíme.

Skladba realizačního týmu - na tuhle otázku jsem již dnes odpovídal v předchozích dotazech.

Tahle změna je skutečně velmi výrazná v rámci fungování celého klubu a snad povede k zlepšení pozice.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
11.10.2021, 18:09
Trener Jenacek řekl v patek po prohře, že v pondělí vedení oznámí další novinky ohledně trenéra. Je pondělí a zase nic.. toto vedení je amatérské a mělo by rezignovat. Celé!!

Odpověď:Dobrý den, Ivane,

jen upřesním informaci. Pan Jenáček skutečně oznámil, že rozhodnuto bude v pondělí večer. Rozhovory s trenéry probíhaly až do večera a rozhodnutí padlo.

Finalizace všech dohod ovšem se protáhlo do úterních ranních hodin, protože se neoznamoval jen jeden hlavní trenér, ale významná restrukturalizace realizačního týmu. Následně jednání pokračovaly a kolem poledne bylo celé fungování nastavené a mohlo se tedy zveřejnit.

V pondělí večer by informace mohla být zveřejněna jen jako velmi kusá.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Jarda (Hurak.j@gmail.com - Olomouc)
11.10.2021, 17:56
Dobrý den,
podle pana Jenáčka, jsme měli vědět dnes jméno trenér, podle Vás mělo být jasno do minulého pátku?
To si opravdu z nás fanoušku děláte legraci, to že jsme celé republice pro smích nějak přežijeme, ale to že na nás kašle vlastní klub. Nemůžete nás alespoň informovat? Nemyslíte si vy nebo vedení, že každý den ve slepené trenérské sestavě hráčům jenom škodí, doufám, že víte, že je tato sezóna sestupová. Každý den může být důležitý a vy takto...
Nechci Vám nebo vedení nadávat jen mě to strašně mrzí, to nás nemůže v této době vedení informovat? i informace, že zatím žádný trenér není je něco, než jen mlčení a mlžení? Chci věřit, že vedení dělá, co může, ale bez informací, co tito lidé dělají to spíše vypadá, že nedělají nic...
Nám nezbývá než věřit, a fandit... hodně štěstí nám všem.
Díky za Váš čas

Odpověď:Dobrý den, Jardo

hlavní trenér již byl zveřejněn. Ohledně minulého pátku a stanovení takového termínu - jak jsem již psal v jiném dotazu, tak to neřekl nikdo z novinářů, ale řekl to zástupce médií.

Proč se celé rozhodnutí zdrželo? Důvod je jednoduchý a vysvětloval jsem jej v jiném dotazu níže. Došlo k výraznému zemětřesení na celém sportovním oddělení, které má výrazný přesah například i do fungování mládeže. Proto se nemohlo udělat ukvapené rozhodnutí. Současný široký realizační tým, který má zároveň vyjasněné kompetence, je podle vedení klubu i samotných aktérů i jiných kandidátů na trenéra (pana Vlacha) nejlepším řešením.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Richard Würz (richard.wurz@tiscali.cz - Napajedla)
11.10.2021, 12:17
Dobrý den,
chtěl bych navázat na příspěvky předchůdců. Vzhledem k tomu, že chodím na hokej kdy ještě nebyl zastřešený je mi smutno, že jsem se dožil toho co vidím. Peníze ze pernamentku jsem Vám nechal s vírou, že vedení se bude starat a navíc, že máte větší rozpočet jak loni. Jediný slušný člověk je p. Svoboda, který to pochopil. Vedení celého zlínského hokeje krom trenérů nestojí za nic. Proto již chápu proč naše legendy p. Čajánka, Lešku a další, že nechtějí vést zlínský hokej, protože s takovými lidmi opravdu NE. Sportovní manažer, který byl vždy nula vč. hokeje za 2 roky nepřivedl 1 schopného hráče. Ani se nedivím, když jsem slyšel ty žvásty v televizi. Přivedli jste 2 hokejisty, kteří zakopávají o puk a pustíte odchovance p. Fořta, hlavně, že máte peníze, ty Vám nesmrdí ale fanoušci jsou Vám ukradeni. Pokud máte ještě v sobě trochu slušnosti tak všichni odstoupíte, aby se zachránil hokej a extraliga ve Zlíně, jinak to dopadne jak je uvedeno v předešlých příspěvcích. Proto se ptám : jak to bude dál vypadat.

Odpověď:Dobrý den, Richarde,

současné zveřejnění širšího realizačního týmu Vám asi nedalo za pravdu. Legendy zlínského hokeje se zapojily do fungování A-týmu, čímž došlo k faktickému a velmi potřebnému propojení mezi mládeží a A-týmem. Nové fungování sportovního oddělení, které prošlo velmi výraznou obměnou je prvním krokem a zároveň odpovědí na Vaši otázku.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Martin Klimes (MickiCZ@seznam.cz)
11.10.2021, 06:56
Ahoj Libore. Po Zline se vyklada, ze jeden nejmenovany tatinek mladeze dal do klubu 100.000kc, aby byl proveden nakup ksiltovek a potrebneho vybaveni pro mlade kluky(nemyslim Navlacila) nicmene tato castka byla do tydne ztracena a udajne s tim ma neco spolecneho jak jinak nez Korec se Zbozinkem, kteri klub tuneluji dlouha leta jako to delal tehdy v ZPS kdyz tam delal ve vedeni. Muzete informaci, ktera koluje po Zline vyvratit nebo potvrdit ? Dekuji Martin

Odpověď:Dobrý den, Martine,

nic o takovém případu nevím a silně pochybuji, že by se stal. Hospodaření obou organizací je vždy na základě platných smluv. Není možné, že by tatínek jen tak položil peníze, ale dostal by darovací smlouvu, čímž by se peníze dostaly do účetnictví a následně není problém dále doložit, za co se utratily.

Ohledně obvinění pana Korce a Zbožínka bych byl být Vámi velmi opatrný. Jedná se o trestný čin pomluvy. Za sebe mohu říct, že ani jeden z těch pánů nemá placenou funkci a ani nemají možnost ovlivňovat finanční tok v klubu. Navíc zde dochází k významnému rozporu, kdy dar do mládeže je pro zapsaný spolek. Ve kterém jeden nemá žádnou funkci a druhý je jen řadový člen představenstva.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing

Další stránky
123456>>
×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera