Dotazy na klub

Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů!
Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. O odpovědi se stará marketingové oddělení, které ale bude odpovídat i na všechny otázky týkající se vedení klubu, obchodní činnosti a dalších odvětví klubů.
PSG Berani Zlín

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 531 odpovědí v této kategorii celkem.

26.1.2022, 19:18
Všichni by ste měli odstoupit ve vedení a věnovat se čemu opravdu rozumíte. Sem zvědavý co bude se zlinskym hokejem v budoucí době. Obrazek jsem si udělal už při utkání doma s Kladnem kdy ste před zápasem přáli myslím ze to byl Kubiš, za několik odehraných zapasu v elh. Že u toho muselo být snad 10 idiotů z vedení v saku a usmívat se to umíte vyborne. A dostat tenhle klub do takových extrému jakbysmet. Ptám se, co plánuje vedení do posledních zápasů v elh? Hráče uz ste zkusili vyměnit snad všechny, některé i 2x.. Co takhle zkusit trenéra číslo 3??

Odpověď:Dobrý den, Honzo,

děkuji za Váš příspěvek, na všechny Vaše dotazy již bylo zodpovězené (trenér i případné změny v kádru, které se oznamují až jsou hotové). Prosím první si vždy přečíst již zodpovězené dotazy.

Ohledně lidí v saku při ceremoniálu jste tak trochu vedle. Je potřeba si prve zjistit informace. V saku mají povinnost chodit na hokej jen členové marketingového oddělení (interní (jen já) i externí na částečnou výpomoc). A ti také byli při ceremoniálu ohledně výročí 70 let pana Zdeňka Čecha, ale jsou tam pracovně - natáčet, fotit a sdílet na soc. sítích. Nikdo z nás nemá vliv na sportovní stránku klubu. A stejně tak nás není deset, spíše i početně máme jedno z nejmenších oddělení v rámci extraligy.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Jirka (veceroova@gmail.com - Prostějov)
26.1.2022, 11:42
Dobrý den pane Kožíku, chtěl bych se zeptat jestli budou uvolněny vstupenky i na zapas s Kometou
Chtěl bych se podívat na poslední derby sezóny
Díky za odpověď

Odpověď:Dobrý den, Jirko,

na utkání s Kometou Brno nebudeme prodávat vstupenky. Očekáváme vyšší účast držitelů permanentních vstupenek než bylo na utkání s BK Mladá Boleslav.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
26.1.2022, 01:25
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč jako marketing tedy reklama hráči nechodí do nemocnic či domovů dětských nebo škol udělat radost dětem ?
(Aspoň přes vánoce, jak, to mu je u jiných klubů )

Odpověď:Dobrý den, Radime,

letos tyhle akce dělalo minimum klubů. Problém byl, že u podobných akcí docházelo k častějším nákazám, takže jsem takových akcí viděl pouze pár a osobně (ač normálně mám takové akce rád) to beru jako nezodpovědnost.

Hráči se střetávají v prostředí, kde se nákaza velmi rychle šíří, což je rizikový faktor, který vylučuje např. nemocnice. A naopak velké množství dětí je rizikový fkator, aby se nákaza v nevhodný čas nedostala do týmu ve větší míře.

S pozdravem a přáním pěknéhé dne

L. Kožík, marketing
25.1.2022, 23:13
Dobrý večer,
vy píšete na facebooku ”V. Mikhasenok (zranění)” a trenér na tiskovce říká, že si letěl pro vízum. Uvědomujete si, jak tohle celé divadlo vypadá? Kde máte ty nové webové stránky, byl tady dotaz na začátku sezóny a stále nic? Kde je ta rekonstrukce? Kde jsou ty výsledky?
Myslíte si, že takový Karafiát, Hamrlík, Ferenc by si tu za Venery, Bokroše, Vlacha zahrál? :)
Ano byli lepší hráči, tak proč je nepřivedete, nemyslím teď, ano trh je přebraný... bla bla bla
Hráče jste měli shánět již před sezónou a neházejte vinu na ostatní! Svoboda odešel a tím pádem všechnu vinu na něj a vy ostatní jste čistí :). To už musí být blbé i lidem z vedení ne? :)

Odpověď:Dobrý den, Anonyme,

poprosím do příště se pod dotaz podepsat a napsat skutečnou e-mailovou adresu.

Ohledně Vlada se jedná o souběh zranění a řešení pracovních víz. S opatrnosti jsme na FB použili jen jednu záležitost. Vlado hrál pár zápasu s jistým zdravotním problémem. Sám jsem jej vezl na vlak po utkání v Pardubicích, aby následně odletěl do Moskvy.

Webové stránky jsou již z velké části naplněné obsahem. Bohužel jsme zde závislí na dodavatelské firmě, takže to nemáme plně v rukách. Ale fáze testování již bude končit a blížit se zveřejnění. Za zpoždění se omlouvám, sám jsem měl představu zveřejnění před Vánoci.

Ohledně sportovního dotazu se musím omluvit, ale sportovní oddělení odpovídá v průběhu sezony prostřednictvím tiskových konferencí a dotazů od novinářů. Takže na tyhle otázky marketing nemůže odpovědět.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
pavel solař (tigr23@seznam.cz - Roštěni)
25.1.2022, 20:08
Chtěli jste ať vám fanoušci nechají klid na vaši práci ..... zeptám se KDE JSOU TY VÝSLEDKY ??? Chápu že vám jsme jako fanoušci úplně jedno ale opravdu si myslíte že jste udělali 100% co jste mohli ???? Děkuji za odpověď

Odpověď:Dobrý den, Pavle,
věřte mi, že mi nejsou rozhodně fanoušci jedno. I proto odpovídám hluboko po půlnoci na spoustu dotazů fanoušků. Ano, těžko hodnotit letošní sezonu pozitivně bez ohledu jak se vyvine dalších 16 utkání. V příštích týdnech/měsících dojde k širšímu hodnocení a hledání chyb, tak jak po jakékoliv jiné sezoně.

Já mohu hodnotit jen sebe a práci svého oddělení. To ale nemá žádný vliv na sportovní výsledky, a tedy není nyní pro fanoušky zajímavé.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Honza (kandrnal25@seznam.cz - Kunovice)
24.1.2022, 21:50
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat rád bych se chtěl dostat na nějaký zápas, ale nevím jak když nemám například očkování či permanentku a rád bych podpořil berany v těžkých časech :-)

Odpověď:Dobrý den, Honzo,

bohužel v současné době je možné jít na ZS jen a pouze s platným očkováním nebo prodělanou nemocí v posledních 180 dnech

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Tomáš (kyselaktomas@icloud.com - Němčice nad Hanou)
24.1.2022, 20:28
Dobrý den pane Kožík co Olda Kotvan 35 zápasu 3 góly 18 asistenci , na beka dobrý si myslim 21 bodu a navíc ve Zlíně už působil co myslíte ,ten by si nechtěl zkusit zahrát Chance ligu co myslíte ? Děkuju za odpověď

Odpověď:Dobrý den, Tomáši,

skladba týmu na příští rok ještě není zveřejněna, takže to nemohu komentovat ani v rámci probíhajících jednání. Jakmile bude jakýkoliv podpis uskutečněn, tak jej zveřejníme.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Radek (rado5790@seznam.cz - Zlin)
24.1.2022, 19:59
Když se uvolnily prostředky za Sidlika, budete shánět dalšího obránce?

Odpověď:Dobrý den, Radku,

nedovedu nyní odpovědět. Ta situace se mění každým dnem. Předtím než Petr Šidlík oznámil konec hokejové kariéry, tak se jednalo o odchodu jednoho hráče, což se následně zastavilo. Takže je těžké říci o uvolněných prostředcích.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Kamil (kamilneu@seznam.cz - Zlín)
23.1.2022, 22:57
Dobrý den, pane Kožíku.
Ani nevíte, jak se těším na novou sezónu. Konečně víme, v které soutěži budeme hrát. Protože takto se o záchranu nehraje. Nemusíte shánět nové hráče, stávající snad na Chance ligu budou mít. Tolik nových soupeřů, levnější permanentky, možná dokonce budeme v horní polovině tabulky. Paráda, máme se na co těšit...
A teď k dotazům:
1) Po slibech, jak tato sezóna bude lepší jsem se rozhodl, že nechám celou permanentku v klubu. No, je to ještě horší než v minulé sezóně. Naštěstí nejsem neočkovaný, takže na tu hrůzu nemusím chodit... Budeme my, kteří jsme nechali permanentku v klubu a díky opatření nemůžeme chodit na hokej, nějak zvýhodněni při nákupu permanentky na Chance ligu?
2) Nebylo by lepší dát (místo tragického Hamrlíka) do každého z posledních extraligových zápasů aspoň jednoho juniora, aby jste si je přichystali na novou sezónu? Teda pokud tady ještě budou chtít hrát...
3) Jak je to se dlouhodobými smlouvami, které jsou uzavřeny déle než do konce této sezóny? Platí pouze na extraligu nebo platí i na Chance ligu?
4) Ruské kluky tady v příští sezóně neuvidíme, už se poohlížíte po posilách?
5) Proč si nerozumíte s novým klubem Tigers a proč s nimi nespolupracujete? Předem děkuji za odpovědi...

Odpověď:Dobrý den, Kamile,

děkuji za dotaz. Vaše otázky jsou těžké, ale pokusím se na ně odpovědět. Samozřejmě plně chápu Vaše naštvání z aktuálně probíhající sezony, nikoho netěší na pohled na aktuální výkony a tabulku.

1) Zvýhodnění pro členy klubu Jsem Beran je určitě k diskuzi, ale v současné době nemohu říct, jak budou věci ohledně prodeje permanentek na následující sezonu fungovat dál. V rámci neočkovaných bohužel nemůžeme nic slíbit a pravděpodobně ani udělat. Neexistuje žádný průkaz toho, že je někdo neočkovaný a zároveň permanentní vstupenku, která je přenosná nikomu nepůjčil.

2) K juniorům jsem se zde vyjádřil. Mají před sebou velice těžké zápasy a všichni hráči se musí nyní soustředit na zápasy juniorky, kde tihle hráči mají vůdčí roli.

3) Vše záleží smlouva od smlouvy, záleží, zda je tam tahle klauzule obsažena nebo ne. Část z našich hráčů pod smlouvami tam tuhle klauzuli má, část ji nemá a musí nastoupit případně i v nižší soutěži, pokud se s klubem nedohodnou jinak.

4) Nejsem schopen nyní zodpovědět. Pochopitelně sportovní oddělení již několik měsíců pracuje na smlouvách, kdy se řešilo prodlužování smluv.

5) Na tuhle otázku lépe odpoví manažer mládeže - Dotazy namanagera jsou v sekci mládež.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Martin (mk8119@post.cz - Zlín)
23.1.2022, 19:59
Vyřiďte Larrymu, že Matyáška už neudá nikde a zahraje si maximálně jako neprofesionál ve 2. lize třeba za Hodonín a půjde pěkně makat k pásu do continentalu. Vyhodili ho z Havířova, Šumperka, ale vy po něm sáhnete. A případ Šidlík, to jste nevěděli při dojednávání výměny, že nemá zájem sem jít, proč raději nestavíte třeba Riedla, Nábělku z juniorky, aby získávali zkušenosti, když jinde stejně staří 18 a 19 letí kluci extraligu hrají, jestli ono to nebude tím, že Zlínští kluci nechtějí hrát pod vesanem Jenáčkem, stejně tak jako předváděli výkony pod ním v extralize juniorů, radši kdyby jste Juraje Juríka jmenovali na zbytek sezóny na post trenéra A týmu a on tyto hráče, které zná nejlíp stavěl, snad by měli mladí kluci snahu se ukázat.

Odpověď:Dobrý den, Martine,

k Vašemu dotazu je důležité zodpovědět především to, že juniorku nyní čekají těžké zápasy do konce základní části. Doporučuji skutečně navštívit víkendová utkání, která mohou být zlomové v celé sezoně. Proto není možné využívat mladé hráče ve větším množství zápasů. Mají povinnosti zde.

Ohledně složení realizačního týmu se zde nyní nemohu vyjadřovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing

Další stránky
123456>>