Dotazy na klub

Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů! Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. Primárně se o odpovědi stará marketingové oddělení. Nebojte se zeptat na cokoliv jiného. Pokud máte otázku týkající se vedení klubu nebo sportovních činností, tak se nebojte zeptat. Zajistíme odpověď z příslušných oddělení. PSG Berani Zlín

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 142 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal (michal.pekr@seznam.cz - Zlin)
16.4.2021, 10:37
Rad bych se zeptal, proc se Zlin zdrzel hlasovani ohledne prodeje marketingovych prav? Nevidim zadny duvod proc by to mel delat. Nemame zadny nazor? Byla to nejaka vycuranost, abychom nikoho nepopudili? Nebo to uz podvedome balime, takze se nas to vlastne “netyka”? Neschopnost se vyjadrit mne dost zklamala, ale defacto to neco vypovida o soucasne situaci jak ji vnimaji fanousci -> jede to samospadem dolu do prvni ligy.

Odpověď:Dobrý den, Michale,

vysvětlení je daleko prostší než se zdá. Zástupci klubu tam jeli rozhodnuti pro jednu variantu a v podstatě pro ni i hlasovali, ačkoliv Deník Sport přesně nepopsal posloupnost hlasování. Na minulé Valné hromadě APK bylo odhlasováno, že každý klub má při hlasování právě jeden hlas a vítězem se stane ta strana, která bude mít 8 a více hlasů.

První probíhalo hlasování o BPA, které získalo právě 8 hlasů a již v tu chvíli bylo rozhodnuté, že další hlasování postrádá smysl, protože z 6 hlasů se 8 nevykouzlí. Další hlasování byla jen procedurální záležitost. Hlas pro Relmost a vzdání se hlasu mělo tedy totožný efekt.

Plně rozumím tomu, že fanoušci to nyní vnímají jinak a z pohledu veřejné komunikace se mělo hlasovat pro možnost Relmostu.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
14.4.2021, 01:01
Dobrý den,je cílem klubu v příští sezoně předkolo play-off?

Odpověď:Dobrý den, Tomáši,

v každé sezoně je základním cílem dostat se do play-off. Takový cíl má každý tým v extralize.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík
Laďa (srovny1985@seznam.cz - Topolná)
8.4.2021, 19:04
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli náš klub bude i nadále pokračovat bez generálního manažera, tak jako v uplynulém ročníku? Taky mě zajímá zda má klub v hledáčku nějakou zvučnou posilu?
Předem děkuji za odpověď a přeji hodně zdaru při rekonstrukci našeho zimáku. Dobrý den, Laďo, ohledně posil zatím nemohu nic víc říct, protože jsme vázáni 1. květnem, do kdy se nesmí zveřejňovat nové podpisy.

Vedení klubu zatím neplánuje angažovat nikoho na pozici generálního manažera nebo o tom aspoň nyní já nevím.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
8.4.2021, 11:48
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to na stadionech nyní s ledem? Zda půjde po povolení restrikcí případně domluvit pronájem ledové plochy. Někde jsem četl, že na menším bude led celoročně. Děkuji.

Odpověď:Dobrý den, Romane,

v současné době není led na žádné hale. Čekáme na rozhodnutí MZ o povolení sportování ve vnitřních prostorách a samotnou definici vnitřních prostor (je rozdíl posilovna se stropem 3 m vedle stropu ZS, který z mnoha pohledů se chová stejně jako venkovní prostředí).

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
ota janeček (ota.janecek@seznam.cz - uherske hradiste)
1.4.2021, 13:28
Dobré odpoledne,
mám dotaz, jak dlouho bude klub čekat na vyjádření hráče Tomáše Žižky, zda bude pokračovat v kariéře. To si nikdo neuvědomuje, že vlastně blokuje místo na soupisce a zároveň finance pro možné pořízení nového hráče. Dále jsme asi jediný extraligový klub, který nemá gen. manažera, obchodního ředitele a sportovního nám lepí pan Svoboda. Ten by se měl pouze starat o trénování, nebo budeme zase poslouchat jeho vyjádření- trh je přebraný, nikdo nám nevyhovuje, sázíme na odchovance

Děkuji


Odpověď:Dobrý den, Oto,

mezi vedením klubu a Tomášem Žižkou je jasně daná dohoda, která má své aspekty a pravidla. S tím souhlasily obě strany, takže se nemusíte bát.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Lenka Pavelková (pavelkova.lenka@seznam.cz - Zlín)
30.3.2021, 19:11
Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat ohledně výměny pernamentek. Máme celá rodina z loňska, přemýšlíme nad variantou výměny na další sezonu. Jen by mě zajímalo jak by to vypadalo v případě, že by se na zápasy chodit mohlo - zakázané by to nebylo, ale jen za podmínky, že jsme naočkovaní nebo, že máme čerstvě provedené testy.... Pak by to vlastně byl jen náš problém, že nejsme očkovaní a nebo že nechceme před každým zápasem na testy.... Vím, že je to zatím jen teoretická otázka, ale mám pocit že bohužel neni až tak nereálná ☹️ Ať pak nelitujeme....
Moc děkuji předem za odpověď Pavelková Lenka

Odpověď:Dobrý den, Lenko,

situace se nějak vyvíjí a nejsem schopen předpovídat jaké budou zákony, jak budou praktikované. Vámi zmiňovaná je hodně kontroverzní a velmi složitě realizovatelná, ale uvidíme co bude dál.

Jediné co mohu říct, tak klub se ke všem svým držitelům permanentní vstupenky zachoval maximálně férově a bude se tak chovat i dál.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Franta (fdarebnik93@seznam.cz - Kroměříž)
29.3.2021, 19:05
Dobrý den, nemůžu stále pochopit opětovné angažování pana Svobody a asi i pana Hamrlíka. S panem Svobodou budeme stále a pořád hrát v tabulce od 11. do 15. místa. Není to trenér na vyšší ambice. Pan Hamrlík byl vynikající obránce, ale to neznamená, že musí být i výborný trenér. Podle Vašeho rozhodnutí to opravdu vypadá na ambice jako v předchozích letech, tedy zkusit se probojovat do předkola a pak se uvidí. Věřte nevěřte, ale každý fanoušek chce někdy fandit s nadějí na vyšší příčky a ne se stále motat kolem “dna”. Myslel jsem si a je nás víc, že bude opravdu posun jak kvalitativní a taky se podaří sehnat více prostředků, abychom mohli konečně po letech bojovat o vyšší místa. Jak je možné, ze se jiným klubům daří podepsat více partnerů a u nás se to ne a ne podařit. Opravdu jsem čekal změnu, impulz a nový lepší začátek po těch dvou skromných rozhovorech s vedením, ale bohužel, opět to pojede ve stejných kolejích. A rekonstrukci , tak o té nepíšu, protože nebude a je velmi předražená. Tak pouze říkám “....ach jo....”

Odpověď:Dobrý den, Františku,

zda je správným nebo špatným krokem angažování pana Svobody se ukáže až v následující sezoně. Pravdou je, že minulá sezona se skutečně vůbec nepodařila a o důvodech už ani psát nechci. Jsou v dotazech níže.

Faktem zůstává, že klub prošel v průběhu minulých měsíců výraznými změnami, které se začnou projevovat v dlouhodobějším horizontu. Ale těžko lze očekávat zlom, jako po sezoně 2002/03, kdy z 13. místa byl titul. Jako klub chceme jít nyní nahoru postupnými kroky. Jsem přesvědčen, že finanční stabilizace klubu, která proběhla v minulé sezoně se propíše do lepších výsledků na ledě. Ale opět je potřeba budovat tým, od mládežníků s nějakou vizí. Na tom se nyní pracuje.

Ohledně rekonstrukce bych asi oponoval. Každá rekonstrukce je jiná a je snadné při pohledu na dva obrázky a jedno číslo zhodnotit její efektivitu.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Pavel Dvořák (raketaraketic777@gmail.com - Zlín)
28.3.2021, 22:22
Dobrý den,
navazuji na předchozí dotaz pana Aleše ohledně podoby budoucího stání. Zajímá mě jaký konkrétně bude počet schodů, na kterých se bude moci stát za brankou (v kotli). Případně jakou podobu dané schody budou mít (např. 30cm vysoké a 50cm široké). Z vizualizace to vypadá, že těch schodů bude strašně málo (asi 11 -12?) a budou strašně moc vysoké a široké, podle toho by v konečném důsledku nakonec schodů několikanásobně ubylo a více diváku by tak muselo stát na jednom schodu za sebou! Což z mého pohledu je značně nekomfortní!
Děkuji za vysvětlení!

Odpověď: Dobrý den, Pavle,

současné rozvržení schodů již neodpovídá standardům na budování moderní haly. To dokáži se svojí "nebasketbalovou" postavou pochopit.

Fanoušků se ale na tribunu i tak vejde velké množství. Aktuálně se pracuje s kapacitou sektoru 1.700 míst. Pro porovnání např. v Pardubicích má tribuna na stání 1.490 vč. sektoru pro hosty; Liberec 250 míst na stání, Č. Budějovice 551 míst na stání, Větší sektor na stání má nyní jen Kometa (3.000 - na dvě části vč. sektoru hostí), Litvínov (4.300 - na dvě části vč. sektoru hostí) a Plzeň (2.097). Totožnou Olomouc, ale rozdělenou na dva sektory vč. sektoru hostí. Ta stejně jako tři výše jsou ovšem nezrekonstruované.

Mělo by se tedy jednat o největší kotel na stání v moderních halách.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
David Beneš (david.benysek@seznam.cz - Zlín)
26.3.2021, 12:12
Dobrý den,
vizualizace stadionu se mi až na pár drobností moc líbí, stejně jako Váš přístup, kdy dáváte přednost rekonstrukcí před novou arénou, která nemá duši ani historii. Jsem moc rád, že budeme dál chodit na náš zimák. Jen se mi nezdají barvy sedadel? Proč nejsou do žlutomodra, ale mají jednotnou tmavě modrou barvu? To mi zase připomíná Kometu.... :-(

Dále pak nerozumím, jak bude vypadat jižní tribuna na stání. Z fotek jsem pochopil, že bude naopak nižší, než je současná. Přitom níže v odpovídáte, že bude vyšší. Jak to tedy bude?
Děkuji za odpovědi, s pozdravem Beneš.

Odpověď:Dobrý den, Davide,

děkuji za dotaz. Veškeré interiérové záležitosti budou ještě řešené a stavaři se jimi zabývají jen okrajově - není to důležité k dokončení projektové dokumentace a stavebnímu povolení. To se řeší a s generálním dodavatelem stavby. Jistě proběhne obšírná diskuze nad barvou sedaček, zakrytí volných ploch plachtami atd.

Tribuna skutečně bude výrazně vyšší. Pokud se podíváte na tuhle fotku: https://www.beranizlin.cz/foto/ostatni2021/Vizualizace4.jpg Tak tribuna na stání končí v půlce schodů do rožku. Zde na starší fotce: https://g.denik.cz/55/b6/zimni_stadion_ludka_cajky_zlin_1208_galerie-980.jpg lze vidět, že končí "pod schody" a to ještě opticky to zvedá zídka za stáním.


Libor Kožík, marketing
Stan Hejda (s.hejda@seznam.cz - Zlin)
25.3.2021, 15:04
Dobry den, je možné poskytnout 50% ceny pernamentky klubu a druhoou polovinu ceny si nechat na pernamentku do příští sezony s doplatkem.
Diky za info.

Odpověď:Dobrý den, Stane,

děkuji Vám za podporu klubu. Připravujeme jinou možnost. Pokud byste chtěl darovat 50 %, tak doporučuji převést permanentní vstupenku do následující sezonu a v rámci projektu, který již vzniká bude možnost tento projekt (tím i klub) podpořit libovolnou částkou.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Libor Kožík, marketing

Další stránky
123456>>