Dotazy na klub

Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů! Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. Primárně se o odpovědi stará marketingové oddělení. Nebojte se zeptat na cokoliv jiného. Pokud máte otázku týkající se vedení klubu nebo sportovních činností, tak se nebojte zeptat. Zajistíme odpověď z příslušných oddělení. PSG Berani Zlín

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 186 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr (ppasss@seznam.cz - Hluk)
28.6.2021, 20:27
Dobrý den chci se zeptat jak to vypadá s novými sponzory klubu ? Chtělo by to prosím nějake info diky


Odpověď:Dobrý den, Petře,

jednání zatím probíhají. Plánujeme zveřejňovat podpisy se stávajícími partnery i novými na webových stránkách začneme tento nebo příští týden.


Libor Kožík, marketing
Jaroslav Daněk (Yarda.Danek@email.cz - Napajedla)
24.6.2021, 11:34
Hezký den. Průběžně sleduji ,,Dotazy na klub” a snad jsem nepřehlédnul info o změnách vjezdu do areálu ZS ( závora ) Jedná se o parkování pro vozíčkáře před halou při přípravných resp mistrovských zápasech. Bude placené, nebo jinak organizačně řešené ?
Díky za odpověď Přeji Vám a všem od ledařů až po vedení klubu zdraví a pohodu.

Odpověď:Dobrý den, Jaroslave,

závora nebude při přípravných utkáních v provozu. Bude zde klasický režim, kdy vjezd hlídá příslušník Security.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
22.6.2021, 12:06
Dobry den, chtel bych vedet zda budou mít fanousci možnost rozhodnout o finálním designu dresu pro novou sezónu. A bude opět jako v loňské sezóně k vidění 3 sady dresu?

Odpověď:Dobrý den, René,

přiznám se bez mučení, že letošní dres zatím vzniká. Letošní rok je toho trochu náročnější s ohledem na plánování sezony. Zatím to vypadá na celkem čtyři sady dresů, dva žluté a dva modré (opět primární domácí varianta). Koncepce speciálních dresů a třetí sady je již hotová.

Hlasování fanoušků určitě zvažujeme, před dvěma lety vybrali zajímavý koncept. Naráží to ovšem na možnosti zapracování reklam a obecně styl, kterým chceme razit. Zvažujeme, zda pokračovat ještě jednu sezonu v současném konceptu a jen jej modifikovat a ještě vylepšit nebo vytvořit celý koncept znovu. To jsou otázky příštích dnů...

S pozdravem a přání pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Aleš (alfzmelmeku@seznam.cz - Přílepy)
18.6.2021, 09:57
Dobrý den, pane Kožíku.
Asi to budete předávat kolegům, ale měl bych pro vás návrh na zprávu (reportáž nebo tiskovou zprávu) na stránky klubu. Mě by to určitě zajímalo a bylo by to zajímavé i pro ostatní fanoušky.
Noví příchozí hráči i hráči z juniorky nemají v soupisce uvedeno číslo. V minulém roce se najednou u hráče objevilo číslo bez vysvětlení a bylo to. Uvedu příklad... Ondra Němec si ve Zlíně zvolil třeba číslo 63 s nímž hrával v klubu i v reprezentaci. Ale už se nedozvíme, proč si toto číslo zvolil. Zda k němu má nějaký vztah nebo mu ho prostě v prvním klubu přidělili nebo na něho zbylo. Takto popsat další hráče, kteří číslo nemají. Postupně by jste mohli udělat reportáže i o dalších zlínských hráčích, tedy zbytku týmu. Třeba po pěti hráčích, jednou za týden, měsíc apod. Bylo by to možné? Předem děkuji za odpověď


Odpověď:Dobrý den, Aleši,

děkujeme za podnět, doteď jsme spíše sondovali u článků jako jednotlivé otázky, ale viděl bych to jako článek do Magazínu Beran, takže si to zapíšeme do redakčního plánu.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marekting
Ladislav Vaculík (ekronplus@seznam.cz - Zlín)
17.6.2021, 11:55
Dobrý den, chtěl bych odpověď na otázku jak je to s rekonstrukcí stadionu. V novinách jsem četl, že rekonstrukce nikdy nebyla tak blízko jak teď, ale od lidí ze stadionu slyšim, že je to utopie. Tolik peněz není nikdo schopen sehnat. Ale na Vsetíně se nový stadion bude stavět. Jak je možné, že malý Vsetín peníze sežene a větší Zlín není schopen. Není to tak trochu v aktivitě a chuti zainteresovaných?
díky za odpověď Ladislav

Odpověď:Dobrý den, Ladislave,

tohle ani tak není otázka na klub. Ten nemá stadion již v majetku a v rámci rekonstrukce již nemá přímé pravomoci. Osobně si nemyslím, že je rekonstrukce utopie. Nyní se čeká na vypsání dotace od NSA, která alokuje velké množství zdrojů a záleží na tom, kdo z uchazečů ji získá.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
17.6.2021, 10:23
Dobrý den,jaký je rozpočet klubu na příští sezonu a jaké jsou cíle klubu v nadcházející sezoně?
děkuji za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, Tomáši,

rozpočet se zatím skládá. Přesnější informace budou před začátkem extraligy.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Jarda (mgrbrabec@email.cz - Zlín)
15.6.2021, 11:21
Pečlivě jsem si přžečetl odpovědi ze dne 14.5.2021 na příspěvek týkající se perzonalit v našem klubu. Myslím si, že na jednu kategorii adeptů hrát za Zlín se zapomnělo. Mám na mysli naše odchovance hrající v jiných klubech. Příkladem bych uvedl jenoho a to Michala Gago, který u nás vyrostl, byl dorosteneckým representantem, dnes hraje v Prostějově (před tím EBEL liga za Znojmo). V loňské sezóně měl smůlu, když se ve známém medionalizo- vaném utkání v Jihlavě zranil, nebyl v Jihlavě lékař, musel na operaci ramene. Ale dnes je klíčovým hráčem Prostějova. Když ho pan Svoboda zkoušel ve Zlíně, (před 2 lety) byl i z diváckého pohledu v porovnání s Karafiátem a Werbíkem daleko lepší. Tak si říkám, proč by jej trenér Svoboda nepřizval aspoň teďk tréninku s nšimi hokejisty, potenciál hrát dobře a za Zlín má. Nezatracovat naše nadějné odchovance, vyzkoušet je,.....

Odpověď:Dobrý den, Jardo,

děkujeme za zprávu. Pochopitelně sledujeme všechny naše odchovance. Michal Gago letos potřebuje ukázat konstantní výkonost bez zranění. V minulé sezoně odehrál jen 16 utkání.

V rámci tréninku s A-týmem je nyní velké množství mladých a talentovaných hráčů - Chludil, Frömel, Burian, Luža, Kunst, Talafa, případně se s nimi občas připravují mladežničtí brankaři, kteří po boku zkušených extraligových hráčů sbírají zkušenosti jak do juniorské soutěže, tak do následného působení v A-týmu.


Libor Kožík, marketing
Flakova (kflakova@hotmail.com - Zlín)
9.6.2021, 12:02
Dobry den,
rada bych se Vas zeptala na predbezny rozpis treningu na budouci skolni rok, pro 2.Tr ZS, rok narozeni 2010. Dekuji,
Flakova

Odpověď:Dobrý den,

tento dotaz prosím spíše směřovat na manažera mládeže v sekci "ptejte se manažera".


Libor Kožík, marketing
David Beneš (david.benysek@seznam.cz - Zlín)
9.6.2021, 09:26
Dobrý den,
Chci se zeptat, proč každý rok se hraje v přípravě se stále stejnými soupeři? Proč se nedomluvite s některým z týmů, co do ČR jezdí na soustředění z KHL, případně jiných zemí?
Děkuji, David Beneš.

Odpověď:Dobrý den, Davide,

v rychlosti jsem si dělal průzkum, jak to je s jinými týmy v okolí a většina letos má regionální soupeře, je to dáno omezeními při cestování, kdy nikdo neví jaká bude situace. Výjimkou jsou jen Pardubice, které jedou do Švýcarska a Hradec, který má rakouské soupeře.

I ohledně pozvání to více souvisí např. s halou, zázemím. Týmy KHL jezdí na soustředění, ale bohužel zlínský ZS je nenaláká, spíše jedou do Čech nebo do Ostravy a mají zde více bližších klubů. My jsme v minulých letech (už si ani nepamatuji kdy) jeden tým KHL řešili, ale skončilo to na vzdálenosti z Č. Budějovic, že se jim nechtělo přejíždět.

Myslím, že se situace příliš nezlepší dokud nebude dokončena rekonstrukce a Zlín nebude pro tyto kluby nabízet zajímavé možnosti přípravy.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík,marketing
Lucie Soukupová (lsphotography@email.cz - Slavičín)
2.6.2021, 11:58
Dobrý den,
chtěla bys se zeptat. Sestra je veliká fanynka Beranů, letos slaví 18 let. Bylo by možné pro ni natočit krátké video, kde by jí tým k 18tým narozeninám popřál?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem

Lucie Soukupová

Odpověď:Dobrý den, ozvěte se, prosím na e-mail marketing@beranizlin.cz. Zkuste zde zrovna popsat co přesně říct, jak se sestra jmenuje atd.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing

Další stránky
123456>>