Dotazy na klub

Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů! Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. Primárně se o odpovědi stará marketingové oddělení. Nebojte se zeptat na cokoliv jiného. Pokud máte otázku týkající se vedení klubu nebo sportovních činností, tak se nebojte zeptat. Zajistíme odpověď z příslušných oddělení. PSG Berani Zlín

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 50 odpovědí v této kategorii celkem.

Adam Marek (am.xman@seznam.cz - Brno)
18.1.2021, 16:04
Dobrý den,
měl bych dotaz trochu z jiného soudku. Vím, že nyní v klubu máte jiné starosti a řešíte důležitější věci. Přesto mi přijde, že jako tradiční klub kladete malý důraz na historii klubu. Kromě článků a rozhovorů, videí bych třeba přivítal nějakou skutečnou nejen virtuální Síň slávy, kde bych se mohl podívat na artefakty, podívat se na sestřihy starších zápasů, případně statistiky, nějaké rekordy a podobně. Je vůbec něco podobného v plánu? Mám velké srovnání s velkými fotbalovými kluby, nebo i se Síní slávy českého hokeje a to je skutečný zážitek. Věřím, že byť menším a skromnějším provedení by si Zlín něco podobného zasloužil.

A druhý dotaz, zřejmě na pana Chalabalu. Nedávno jste tady psal, že Vám chodí i tipy od fanoušků, které firmy oslovit. Nezkoušel jste oslovit pana Václava Staňka a jeho Vasky, případně NWT?

Děkuji za odpovědi a přeji Vám i všem fanouškům pevné nervy. Marek. Odpověď:Dobrý den, Adame,

děkuji za zaslání zajímavého dotazu. Práce s historií je pro mne srdcovou záležitostí, jen vždy je tak trochu mimo priority, protože už rok řešíme jednu menší krizi za druhou - covid, vstupenky atd. Ale rozhodně je v dlouhodobém zájmu s ní pracovat co nejvíce.

Ohledně Síně slávy děláme pokroky, zvlášť mimo sezonu. Ale pravdou je, že vybudování kompletní a patřičné Síně slávy je ca. 4 letý proces, který započal v roce 2018. Již nyní se může klub pochlubit asi nejširší sbírkou dresů. Nyní máme 84 dresů, kdy žádný není stejný a jen v jednom případě je zde hráč dvakrát. Stejně tak máme shromážděné kroniky, mnoho fotek, především z 60. a 90. let, které ještě fanoušci neviděli.

Opět se k této práce vrátíme v období po sezoně a pevně věříme, že do dvou let předvedeme nejlepší hokejovou (klubovou) Síň slávy v České republice.

Dále děkujeme za tipy na sponzory. Například NWT jsem oslovil výjimečně já sám, protože jsem z této společnosti přišel a rád na ni vzpomínám. Bohužel jsme se v té době nedohodli na spolupráci, ale jistě je oslovíme i v následující sezoně.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
16.1.2021, 07:13
Dobrý den. Chtěl bych znát jména kdo může za to kam zlinsky hokej míří. Kdo má největší zodpovědnost za celý klub? Proc nejsou finance? Proc musíme hrát extraligu s hráči co na ni nemají? Proc poslední budejovice uz mysli na budoucnost a resi přestup nejlepšího hráče posledních let Guláše.. a dalších kvalitní hráču a trenéra.. v čem je zakopaný pes u nás a jaké jsou výhledy do dalsi sezony? S kým to chceme hrát?

Odpověď:Dobrý den, Petře,

uvědomuji si, že současná situace je náročná pro naše fanoušky. Ale věřím tomu, že to je odrazový můstek k lepší budoucnosti. Jen ta cesta je trošku zdlouhavější. Před 6 měsíci došlo ke změně vedení do velmi neklidné doby. Až nyní se situaci začíná trochu stabilizovat, což s sebou nese plánování věcí budoucích.

Již tento týden ve středu 20. ledna bude na našem webu zveřejněný rozhovor s Jirkou Marušákem a následovat budou další. Chtěli jsme již vydat před středou s Magazínem Beran, ale nakonec i do tohohle plánu zasáhnul koronavirus a vše se o týden odložilo.

Takže Vás poprosím ještě o chviličku trpělivosti, ale už jen malou.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Stanislav Sýkora (sykorky@volny.cz - Zlín)
10.1.2021, 20:17
Dobrý den,
tak se dnes potvrdilo, kdo má zdaleka nejslabší tým v lize, kam mimochodem náš tým absolutně nepatří. Zlepšení v zápase s Brnem se nepotvrdilo. Profesionálním sportovcům byly vytvořeny až neregulérně výhodné podmínky nesrovnatelné s většinou jiných zaměstnanců. a toto je výsledek. Hrůza, neschopnost, nezájem, ignorance. Nemají ani na druhou ligu.
( Občas se na nějaký zápas podívám a tito ubožáci jsou řádově slabší, nebo jen málo zapálení?) Alespoň bych je nechal zaplatit ten autobus.
Jen ta přihrávka Honejska na první gól zápasu měla oči. Pokud je to nebaví, ať si vezmou do pronájmu nějakou hospodu. Je jich dnes volných plno.
Stanislav Sýkora
Odpověď:Dobrý den, pane Sýkoro, o


dpovím na všechny dotazy v rámci jedné odpovědi. Souhlasím s vámi, že klub se nachází ve výrazném výsledkovém a herním útlumu. Já jsem až na výjimky osobně na každém utkání, takže také jsem zklamaný ze současných výsledků. Na druhou stranu bych nebyl rozhodně tak útočný.

V9m, že jim samotným tahle situace vadí a snaží se něco změnit. Bohužel krize je výrazný, z čehož pramení nejistota a nervozita. I včerejší utkání by vypadalo zcela jinak, kdyby branka T. Fořta byla regulérní a my vyhráli druhou třetinu. Bohužel si uvědomuji, že těch zápasů "těsně a něco chybělo"bylo už příliš mnoho.

Není to ani v tom, že by hráči měli nedostatek motivace. Všichni hrají o další působení a svoji budoucnost.

Ohledně přípravného období. TO je letos náročné. Veškerá příprava vyšla v niveč tím, že se měsíc nemohlo společně trénovat v období "lockdownu".

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Petr Karoch (p.karoch@email.cz - Zlín)
8.1.2021, 10:12
Dobrý den,
navazuji na můj dotaz ze dne 14.12.2020.
Dle informací co máme k dispozici, tak investiční výzvy, které NSA v prosinci spustila, tak byly do 20 minut vyčerpány!!
Prostřednictvím této rubriky prosím o předání této informace kompetentním osobám, tak aby se možná ještě zvýšil tlak na všechny zúčastněné strany.
Děkuji za Vaši práci pro klub a pro fanoušky. Bohužel, jen Vaše odvedená práce v rámci celé organizace (mimo mládež) lze označit za profesiální. Tak snad co nejdříve dostane široká veřejnost zprávu o dalším fungování klubu.
Děkuji
S podzravem
P. Karoch

Odpověď:Dobrý den, pane Karochu,

děkuji za pochvalu. Ohledně těchto větších dotací je to trochu jinak, protože je jen pár subjektů, které na ni mohou dosáhnout (stavební povolení, návštěvnost). Proto zde probíhají spíše osobnější jednání, která má v gesci Statutární město Zlín, které je investorem rekonstrukce.

Ano, již ve středu (20. ledna) vyjde obsáhlejší rozhovor s jedntelem klubu Jiřím Marušákem.

S pozdravem a přáním pěkného


Libor Kožík, marketing
Jan Horák (Horek@seznam.cz)
5.1.2021, 20:40
Dobrý večer,

právě se koukám na galaxijní krásný hokej...... Parahokej je lepší podívaná :-). Je to mistrovské dílo něco jako finále Stanley cup Detroit vs Pittsburgh, radost pohledět. Je vidět, že jsou to profesionální hráči jako v NHL.... Ale vážně ! Četl jsem článek s trenérem, situace je kritická, zejména finance.... Jistě se zastáváte hráčů a vedení, je to Vaše práce, ale koukáte se vůbec na telku ????? Vybojované a velmi náhodné výhry zejména kvůli Kášovi si velmi vážím, ale hrát doma ???? Stále a neustálé výmluvy, vlastně hrají dobře, když za cca 15 domácích zápasů slavně 2x vyhráli.... Pořád nešťastná náhoda, kluci se snaží a hrají dobře :-))))... Kouká se na to, myslím tím na záznam někdo, vyhodnocuje to a s jakým výsledkem ???? Toto se líbí ?? :-))) Z prohlášení trenérů asi ano... Kromě pernamentkářů co si zaplatili ( a to jich tak 1/3 raději nepůjde po tom co vidí v telce) bude někdo na domácí zápasy chodit ??? My, to jak se na to tak koukám asi letos raději zabalíme a dojíždět nebudeme. Kvalita je taková, že z toho doslova bolí oči, ale nejvíc nás štve nasazení hráčů....
Jak je vidět po Novém roce je to zcela jiné mužstvo, progres, hráči bruslí, vrací se a nahrávají si :-))), jedno ale musím uznat, že se aspoň nefauluje jako obvykle, jinak by byla prohra daleko vyšší...
Pořád Vám fandíme a budeme , ale je nám smutno a jsme z toho co vidíme znechucení. Je potřeba i přes všechny potíže zabrat !!!
Z pozdravem J. Horák

Odpověď: Dobrý den, Jane,

děkuji za dotaz. Rozumím Vašemu rozhořčení. Bez jakýchkoliv výmluv také mohu říct, že mne každá prohra rozesmutní. Jsem na každém utkání (doma i venku) pokud mi to situace jen trochu dovolí (vynechal jsem letos jen 3 utkání, kdy jsem byl v izolaci), takže sice "telku nezapnu", ale mám dobrý přehled o naší hře.

Trenéři pochopitelně vyhodnocují každé utkání a vybrané momenty promítají hráčům, aby se zlepšovali. Osobně bych ale tak kritický nebyl, už jen z toho pohledu, že tam skutečně vidím posun k lepšímu. Zvyšuje se počet střel i šancí, vidím zlepšování i v nasazení a bojovnosti. Jsem zvědav co přinese druhá polovina soutěže.

Klub se dostal do situace, která je náročná, ale nikoliv kritická, což se projevuje na fungování celé organizace. Klub se ale během této krize choval maximálně zodpovědně vůči všem stranám tak, aby neohrozil současné ani budoucí fungování klubu. Zároveň nyní probíhají interní diskuze o budoucím směřování klubu. S kolegy se této otázce usilovně věnujeme, aby se věci pohnuly správným směrem a náš klub měl lepší podmínky pro fungování. Brzy budou představeny další dílčí kroky.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
ROMAN ŠEVEČEK (romcaseva.63@seznam.cz - ZLÍN)
5.1.2021, 18:37
KDE BYCH NAŠEL JMENA VŠECH HOKEJISTU CO HRALI ZA ZLIN .DĚKUJI ZA ODPOVĚD ROMAN

Odpověď:Dobrý den, Romane,
nyní ji naleznete na svém e-mailu. Máte tam hráče seřazené podle počtu zápasů. Celou tabulku bohužel poslat ani zveřejnit nemohu. (nedělal jsem ji já osobně)

Máte tam všechny hráče, kteří hráli nejvyšší soutěž - chybí hráči ze 50. - 70. let z nižších soutěží + je potřeba prokontrolovat letošní sezonu. Vím, že tam chybí určitě Vopelka a Hejcman a možná někdo další.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
fanynka Fany(nka) (famakope@seznam.cz)
5.1.2021, 01:06
Dobrý den, předpokládám, že se za stávající situace pořádání Ševcovského plesu neuskuteční a ani nevyplatí, takže by mě zajímalo, co bude se zakoupenými vstupenkami? Uvažujete o vracení peněz nebo třeba i jiné formě kompenzace?
Děkuji za odpověď a v novém roce přeji všem jen to dobré a také nám fanouškům radost (konečně už!!!) z dobrého hokeje 👍

Odpověď: Dobrý den,

dotaz předám organizátorům plesu a brzy vydáme nějakou společnou zprávu.
S pozdravem a přáním pěkného dne

Libor Kožík, marketing
Oldřich (oldasvoboda@seznam.cz - Zlin)
3.1.2021, 11:31
Dobrý den, co říká vedení na to ze z tradičního ambiciózní klubu ted dela klub hlavniho aspiranta na sestup (až bude opět zaveden sestup) ? Obávám se dokonce odebrani licence nebo ze klub licenci proda z pochopitelných duvodu o kterých všichni víme. A nevěřím ani plánované rekonstrukci ze se vůbec začne.. Rad bych se ve všem mýlil.... hodně štěstí přeji.

Odpověď:Dobrý den, Oldřichu,
ohledně výkonů naleznete odpovědi v jiných dotazech. Vyjádřím se především k problematice "licence". Nebude klubu odebrána a ani ji nemá zájem zapsaný spolek prodat. Náš klub hospodaří maximální zodpovědně a neutrácí peníze, které nemá (nebo hrozí, že je bude vracet). Právě to byl důsledek odebrání licence v u jiných subjektů. Letošní sezona je zajištěná a zajištěná je i bez příjmů ze vstupného a permanentních vstupenek. Jak jsem již zmiňoval níže a podíl zlínských fanoušků na rozpočtu je jeden z nejvýraznějších v rámci profesionálních klubů v ČR. To se pochopitelně projevilo do skládání aktuálního kádru.


Libor Kožík, marketing
Roman (romnovy23@seznam.cz - Otrokovice)
1.1.2021, 13:44
Dobrý den, ve Zlíně mam dva ligové mužstva hokej a fotbal.. Hradiste ma ligové fotbakove mužstvo, Vsetín hraje 1 hokejovou ligu.. A to je tady mnohem vic drobnějších sportu na ligové urovni..není to na zlinsky kraj az příliš? Shánět sponzory pro tolik ligových mužstev. Jak moc je to slozite sehnat top sponzora?

Odpověď: Dobrý den, Romane,

tohle je hodně diskutovaná otázka, kterou se já osobně tak moc nezabývám. Prostě taková je situace a náš kraj má svá specifika, která v určitých ohledech výhodou a někde nevýhodou.

Pro mne osobně patří zlínský hokej na dominantní první pozici v rámci sportovních týmů a pokud se bude dobře pracovat, tak si své místo najde. Já jsem rád, že v minulé sezoně se do této pozice vrátili zlínští fanoušci v návštěvnosti (s ohledem na cenu vstupenky). To je pro mne největší motivací i v této, bez fanoušků, smutné sezoně.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing
Radim (sedlo13@seznam.cz - Vizovice)
31.12.2020, 15:25
Dobrý den, bude součástí rekonstrukce i pozemní parkoviště mez zslc a datart arenou? A budou po rekonstrukci i nove mantinely a ochranná skla jak jsou ted nove v Pardubicích a na Spartě?

Odpověď:Dobrý den, Radime,

součástí rekonstrukce podzemní parkoviště nebude. Bylo pouze součástí v rámci původní studie z roku 2016, ale s ohledu na náklady s ní není počítáno.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Libor Kožík, marketing

Další stránky
12345>>
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín