Dotazy na marketing


Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů!
Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. O odpovědi se stará marketingové oddělení, které ale bude odpovídat i na všechny otázky týkající se vedení klubu, obchodní činnosti a dalších odvětví klubů.
PSG Berani Zlín

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Tomáš Gajdík (pixon@seznam.cz) Velké Meziříčí
19. 11. 2022, 17:42
Pěkný den. Mám 2 dotazy. První se týká mediální prezentace odchodu Valentina. Z psané zprávy na našem webu jsme měl pocit, že je zraněný natolik, že je pro něj doléčení, ideálně v rodinném kruhu, prioritou. A za 2 dny si přečtu, že od začátku prosince bude hrát v první francouzské lize . Myslím, že každý soudný člověk pochopí, když byste odprezentovali, že došlo ke vzájemnému ukončení spolupráce z důvodu častých zranění. Opravdu musíte i takovouto, řekl bych jednoduchou situaci, takto nešťastně prezentovat fanouškům? Už jsme tu měli hráče, co měl nastoupit a raději si to rozmyslel a šel jinam (Buček), hráče, který místo aby šel d Zlína, raději ukončil na oko kariéru (Šidlík). Tudíž opravdu považuju za nešťastné, že odchod největší hvězdy týmu, která nenaplnila svůj potenciál, je prezentován s takovou divnou omáčkou, když to vypadá, že situace je mnohem jednodušší. Druhý dotaz se týká zajištění financí na probíhající sezónu. Je rozpočet pro tuto sezónu (2022/2023) pokryt alespoň z 90%? Díky a ať se daří.

Odpověď:Dobrý den, Tomáši,

Valentin je nyní doma v Severní Americe, kdy se vrací do Evropy je na něm. Jeho prognóza plného doléčení je komplikovanější, zda nastoupí na začátku nebo v půlce prosince je otázka, bohužel již ne pro nás. Potom je otázka, jak dlouho mu bude trvat než se dostane do patřičné formy. Bohužel letošní rok se mu nedařilo zdravotně, zároveň ani jedno zranění (velmi odlišné) neumožňují aktivní trénink.
Ohledně rozpočtu nyní probíhají důležitá jednání stran Statutárního města Zlína a ceny dodávek energií, což je základní položka. Takže nelze aktuální více přiblížit.

S pozdravem a přáním pěkného dne
L. Kožík, marketing
Stanislav Hejda (s.hejda@seznam.cz) Zlín
17. 11. 2022, 12:17
Vy jste nevěděli,že se ve stejný den co se hraje hokej je na pořadu také fotbalová liga a kopálisti hrají se Slávií? Človek přece nemůže stále sledovat web aby náhodou nepřišel pozdě na zápas.Už se těšim na konec Chance ligy a pak už mě na zimáku na hokej neuvidíte. Vydržel jsem od sezóny 1979 - 80 ikdyž ne vždy se dařilo, ale to co předvádíte letos nejen na ledě ale i v zákulisí je totální devastace všeho. Váš bývalý fanoušek Stanislav.

Odpověď:Dobrý den, Stanislave,

fotbalové utkání se Slávii začínalo v 18:00 a utkání hokejové začínalo 15:00. Hokej skončil dostatečným předstihem, aby se kdokoliv stihnul přesunout a velká část fanoušků toho využila. V souběhu dvou utkání ve jeden den nevidíme žádný problém.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
15. 11. 2022, 16:40
Aktualizuji příspěvek ze dne 11.10.2022 ve statistice účasti v hodnovení hráčů mezi třemi nejlepšími v utkání a to po 20. kolech. Jen zopakuji, že hráč na prvním místě získá 3 body, druhý 2, třetí bod 1. Jak pan Kožík minule komentoval , že "ideální by bylo, aby se střídal větí počez hráčů" tak ho můžu potěšit tím, že z minulých 13 hráčů se tato statistika rozrostla už na ůčast 20 hráčů. Základem této statistiky je vždy hodnocení hráčů podle www.beranizlin. cz. ********************************************************************************************************************** 1. Huf (15, 4, 1) - 20 b. 2. Mrázek (9, 4, 1) - 14b, 3. Gazda (6, 4, 2) - 12b, 4. Illéš (-, 2, 8) - 10 b, 5-6. Cleireaux (6, -, 2) a Zbořil (6, 2, - ) oba 8b, 7-9. Husa (3, 4, - ) Kubiš (3, 4, - ) Honejsek (3, 4, - ) všichni 7 b, 10. Sedláček (6, -, - ) a na dalších místech ještě 10 hráčů. ********************************************************************************************************************** Statistika nehodnotí ůčast v nejlepší trojce při vítězství, nebo porážkách, je jen doplňkem k náhle-du fanoušků na naše hráče z trochu nezvyklého pohledu. A je to i tak zajímavý pohled.

Odpověď:Dobrý den, Jardo,

děkuji za zaslání zajímavé statistiky. Zajímavý je zvlášť Peťa Mrázek, že se drží poměrně vysoko, ikdyž nyní poměrně dlouho nehrál.

S pozdravem a přáním pěkného dne
L. Kožík, marketing
Karel Petříček (petricekaja@seznam.cz) Kroměříž
10. 11. 2022, 16:39
Dobrý den pane Kožíku, navazuji na svůj dosud nezodpovězený dotaz. Posílám pro inspiraci, jak jednat s výtržníky. Když to jde jinde, proč se pořád omlouvat a za něco se schovávat? Otázka je jednoduchá: Necháte se inspirovat, nebo strčíte opět hlavy do písku? Cituji z článku: „Klub v posledních letech uložil desítky zákazů vstupu na domácí utkání ACS a uložil také desítky pokut, které vycházely z porušení návštěvního řádu stadionu. K těmto opatřením Sparta přistupuje v případech, kdy fanoušek svým jednáním ohrožuje bezpečnost na stadionu, dopouští se násilí či rasismu, případně jeho jednání může narušit řádný průběh utkání," popsal klub. https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2022-23/422793/kotel-sparty-prerusil-zapas-chce-zmirnit-tresty-klub-ustoupit-nehodla.html

Odpověď:Dobrý den, Karle

ale my jednáme. To vidíte i zde v dotazech, kde se na mne osočuje i druhá strana sporu. V rámci tohohle problému ovšem není potřeba vše řešit veřejně. Což jsou často prohlášení, které zní lépe než ve skutečnosti fungují.
S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Pavel Petrák (pp88@sezbam.cz)
7. 11. 2022, 12:09
Dobrý den, zmiňujete, že pro vás Žlutomodří nejsou partner pro jednání. Nebylo by lepší naopak teď s ŽM jednat? Protože to co se děje na tribuně teď je daleko větší ostuda než to co se dělo v zápase se Vsetínem. A co sem viděl v Prostějově tak to už byl vrchol. To bylo totální fanouškovské dno a kolosální ostuda pro Zlin.

Odpověď:Dobrý den, Pavle

z pohledu klubu je potřeba dodržovat zákony ČR. Jak se bude dále vyvíjet fanouškovská scéna bude velmi bedlivě sledovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
7. 11. 2022, 10:40
Ahoj Libore. V jedné odpovědi píšeš, že zlínští fanoušci musí projít reorganizací a musí se tvořit nová komunita. Bude v tomto klub nějak pomáhat fanouškům nebo to nechá v jejich režii? A je tady vůbec nějaká skupina fanoušků co do toho půjde a s kterou by klub mohl jednat?

Odpověď:Ahoj, Pavle,

klub samozřejmě se bude stýkat s každou organizovanou skupinou, která bude dodržovat pravidla a návštěvní řád. Nad rámec toho je zvykem, že já sám jsem ještě ve vyšší frekvenci komunikace, tak to fungovalo vždy.
Nyní nevidím žádnou skupinu, která by navrhovala jednání nebo vyšší komunikaci s klubem.
S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
František (fdarebnik93@seznam.cz) Kroměříž
6. 11. 2022, 11:39
Dobrý den, už je toho opravdu hodně, podezřele ztracený náskok z 1:5 na 5:5. Zastaralý herní styl trenérů , pan Marušák žádná činnost( výborný obránce neznamená dobrý manažer), žádné výměny či posílení kádru, trenéři stále bez ohrožení jejich odvolání. Tragická komunikace s veřejností, Vaše stále se opakující alibistické odpovědi a odkazy na Město a tiskové konference, místo toho aby se kompetentní vyjádřili. Odpovídáte jen na to co se Vám hodí. Tradiční klub denně ztrácí podporu fanoušků je pro smích celé republice a Vám je to evidentně úplně jedno. Vy vlastně fanoušky asi nepotřebujete, z Vašeho pohledu je vždy vše v pořádku, všechno chce čas, aby si to sedlo a nakonec to dopadne jako vloni. Proč to všechno, co za tím je a proč se v tom stále nic nedělá ….

Odpověď:Dobrý den, Františku,

bohužel obrat v Prostějově byl bolestivý. Ale nakonec to hráči zvládli, stejně jako pár následujících utkání.
Ohledně alibismu. Já mohu odpovídat jen na to, k čemu mám oprávnění. To, že například na tiskových konferencích zazní všechny odpovědi na dotazy novinářů. Tyto tiskové konference jsou k dispozici ihned k přehrání přes Facebook i Youtube.
Můj pohled na sportovní pohled není nijak zajímavý a důležitý.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
5. 11. 2022, 19:41
Dobrý den ,dneska se shodneme asi všichni nejlepší začátek zápasu v sezóně ,ale pak se ukázalo bych řekl ve 3.třetině ta Chytilova příprava. Nástup ve 3. třetině hráči pohybově skoro minimální a napadání taky ,ale nejsem expert. Řekl bych jen že to je špatnou přípravou v podobě Chytila. Předtím jsme také nadávali že hráči jenom bruslí a nemají bojovnost a čas nám nějak ukazuje ,kde byl zakopaný pes bych řekl dneškem . Jaký je váš názor ohledně fyzické přípravy vs. zápas a kde bylo podle vás selhání proti Prostějovu ve 3.třetíně (myslíte si že to je o psychice ,když hráči mají v pohodě náskok a pak hráči přestanou hrát a nemají sílu ?) (prosím názor jako nezaujatého fanouška a ne zaměstnance ,který musí vždy stát za klubem i když má opačný názor.)

Odpověď:Dobrý den,

nedovedu správně hodnotit přípravu trenérů, ani z pohledu fanouška ani hráče. Sám jsem toho hodně odehrál v různých sportech a moc dobře vím, jak stres dokáže svázat nohy a ruce a pak to vypadá, že člověk nic nemá natrénované.
Budu to hodnotit jako člověk, který v zápase s Prostějovem byl u střídačky abohužel zde uspokojení a jisté podcenění hrálo hlavní roli a při obrovské energii a euforii Prostějova se kluci už nedokázali nakopnout.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
5. 11. 2022, 11:05
Kdy se hraje ????????? Takový bordel je všude. Potom se nedivme, že zlínský hokej je tam kde je. Ticketportal neděle 13 lis. 2022 15:30 PSG Berani Zlín - SK Horácká Slavia Třebíč Rozpis zápasů 20. kolo / neděle 13. 11. 2022 / 15:00 PSG Berani Zlín - SK Horácká Slavia Třebíč 15:00 Oficiální web Horácká Slávia Třebíč 13. listopad / 17:30

Odpověď:Dobrý den,

všechny tři varianty byly v určitý čas pravdivé. Začátek utkání se měnil. Dnes vydáváme zprávu, že začátek bude 15:00. To z důvodu, že vestejný den se hraje utkání se Slavií. Takže začneme atypicky v 15:00, aby se fanoušci stihli přesunout na 18:00 na fotbalový stadion.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
4. 11. 2022, 13:25
Dobrý den, zeptám se znovu: ten hokej, co produkuje PSG Berani Zlín - je toto produkt, který chcete prodávat? Za co by měl divák při vstupu platit? Jen doplním, že za mě jako fanouška než platit za takový produkt, je užitečnější dát peníze na charitu. Nasazení ve hře má úroveň hobby hráčů, hodnocení na tiskových konferencích je nevypovídající a neodpovídající, komunikace s fanoušky nezvládnutá. Resp. až na nepodstatné věci žádná. Opakované žádosti a výzvy o hodnocení sportovní stránky taktně přecházíte nebo odkazujete jinam, přitom např. fanoušci nechodí na tiskové konference. Proč není možné, aby někdo ze sportovního úseku alespoň některé dotazy zodpověděl? Děkuji

Odpověď:Dobrý den, Patriku,

tiskové konference z každého utkání jsou k dispozici na sociálních sítích hned pár hodin po zápase. Objevují se na Youtube a Facebooku. Zde na základě dotazů dochází k hodnocení ejen utkání, ale i delších časových úseků.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing