Veřejné bruslení

Upozorňujeme návštěvníky bruslení pro veřejnost a bruslení města Zlín, že vstup na ledovou plochu je povolen jen v bruslích. Z bezpečnostního hlediska je zakázáno vstupovat na ledovou plochu v botech.

Veřejné bruslení probíhá v prostorách PSG arény každoročně od září do března v termínech středa, sobota, neděle v podvečerních nebo večerních časech. V případě, že se koná komerční akce nebo extraligový zápas mužů na hlavním stadionu Luďka Čajky, veřejné bruslení se nekoná. Vstupné činí 100 Kč, zájem je značný především ze strany mládeže a dětí v období vánočních a jarních prázdnin. Brusle se nepůjčují a je zákaz používat hokejky. Přesný rozpis termínů najdete ve složce Rozpis ledu.

Návštěvníci budou moct po celou dobu veřejného bruslení využít otevřeného stánku s drobným občerstvením v prostorách PSG arény. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na ledovou plochu v botách, stejně tak není dovoleno používat hokejky. Brusle se nepůjčují.

Zajímá vás, kdy bude další možnost dojít si zabruslit na ledovou plochu? Sledujte rozpis ledu, ať vám žádná akce neuteče.

Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS. U vchodu musí prokázat, že splňují jednu ze tří podmínek pro vstup (dokončené očkování, negativní test či potvrzení o prodělání nemoci), případně bude možné zakoupit za 50 Kč samotest. Žádáme také návštěvníky, aby v době, kdy nebruslí na ledové ploše, měli nasazenou roušku nebo respirátor.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vaši návštěvu.
Nebyl nalezen žádný článek.
×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera