Report ze zápasu CEB vs. ZLN (4:0)

4:0
(3:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Mertl (Pšurný R., Kuchejda), 5. Novák (Gulaš), 17. Vydarený (Pšurný R., Mertl), 24. Gulaš (Mikeska, Červený).
Rozhodčí: Polák, Souček - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 9:10, navíc Langhammer 5 + do konce utkání, Gulaš (oba CEB) 10 minut, Švrček 5 + do konce utkání, Bořuta (oba ZLN) 10 minut. Využití: 0:0. Diváci: 4396. Střely na branku: 42:24. Průběh utkání: 4:0.

HC Motor České Budějovice: Kovář - Snopek, Šulc (30. Kotaška), Kolarz, Ptáček, Novák, Vydarený - Šimánek, Mikeska, Červený - Gulaš, Langhammer, Podlešák - Martynek, Kašpařík, Pletka - Kuchejda, Mertl, R. Pšurný.

Berani Zlín: Duba (21. Sedláček) - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka, Míka, Bořuta - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, Balán, I. Rachůnek - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - Ondráček, Roman Vlach, F. Čech.