41. kolo / neděle 16. 1. 2011 /
HC Slavia Praha Slavia - Berani Zlín Zlín
3:4sn
(1:2, 0:1, 2:0 - 0:0)
Branky: 17. Vondrka (Krenželok, Sklenář), 43. Krenželok (Třetina), 60. Svoboda (Krenželok, Kadlec) - 11. Důras (Balán), 16. Balaštík (Hamrlík, Leška), 35. Ondráček (Míka), rozhodující nájezd Holík. Rozhodčí: Massy, Šindler - Bláha, Kostka. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. Diváci: 3965. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4.

HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Žižka, Roth, Kolařík, Kuboš, Vašíček, Barák - Svoboda, Jelínek, Tomica - Krenželok, Sklenář, Vondrka - Micka, Třetina, Doležal - Pospíšil, Benda, Poletín.

Berani Zlín: Sedláček - Řezníček, Matějíček, Grof, Galvas, Linhart, Hamrlík, Míka, Bořuta - Sýkora, Köhler, Rachůnek, Leška, Vlach, Ondráček, Kubiš, Balán, Holík, Sivák, Balaštík, Důras.