čtvrtek 13. září 2018 | Vojtěch Jurák

Dorostenci nenavázali na úvodní vítězství, prohráli ve Vítkovicích

Dorostenci vycestovali do Vítkovic ke svému prvnímu venkovnímu utkání v této sezoně. Zápas se jim však příliš nepovedl. Domácí hned v první třetině výrazně odskočili a po čtyřiceti minutách drželi čtyřbrankové vedení. Zlínští ve třetí části jen snížili a nakonec prohráli 2:5. Nevedlo se jim ani v následné nadstavbě, neboť Vítkovice ukončily nastavení trefou po necelých sedmdesáti vteřinách hry. Mladí ševci se tak vrací zpět domů bez bodů.

2. kolo / čtvrtek 13. 9. 2018 / 17:00
HC Vítkovice Ridera Vítkovice - Berani Zlín Zlín
5:2
(3:0, 1:0, 1:2 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Přibyl (Melovský), 16. Smolka (Kosina), 18. Juříček (Kubík), 27. Kubík, 46. Petr (Juříček, Krejsa), 62. Bystroň (Kotásek, Kubík) – 44. Tomeček (Lavička), 45. Kráčalík (Hoferek). Rozhodčí: Hykel – Hanzlík, Kořistka. Vyloučení: 6:4, navíc Puchala (VIT) 5 min + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 156. Střely na branku: 44:18. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 5:2.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák – Bystroň, Cubo, Machů, Smolka, Kosina, Puchala, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Schauer, Melovský, Juříček, Kubík.

Berani Zlín: Synek – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Tomeček, Ševčík, Peprna, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička.