sobota 13. října 2018 | Lukáš Mihal

Dorostenci si s chutí zastříleli proti brněnským Warriors

Dorost čekal jako každou sobotu další zápas, tentokrát vycestoval do Brna, kde se měl střetnout s Warriors. Zápas začínal z obou stran velmi opatrně, proto v první třetině branka nepadla. Poté ale přišla třetina druhá, kde padlo hned pět gólů, z toho tři dali ševci a drželi tak těsný jednobrankový náskok. Třetí dějství už ale jednozačně patřilo mladým Beranům. Ti dokázeli nasázet hned čtyři branky a zaslouženě tak vyhráli. Povedla se jim také nadstavba, kterou díky trefě Jakuba Kráčalíka ovládli a tak si domů vezou cenné čtyři body.

9. kolo / sobota 13. 10. 2018 / 17:00
HCM Warriors Brno Warriors Brno - Berani Zlín Zlín
2:7
(0:0, 2:3, 0:4 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 27. Zelinka (Havelka), 33. Zelinka (Denk) – 22. Frömel (Burian), 26. Laciga (Chludil, Kráčalík), 28. Kráčalík (Chludil, Šindelek), 46. Tomeček (Frömel, Burian), 54. Ševčík (Mojžíš), 55. Chludil (Laciga, Čapka), 58. Šindelek (Laciga, Chludil), 62. Kráčalík Rozhodčí: Vepřek – Zapletal, Zedník. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 29. Střely na branku: 22:38. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:7.

HCM Warriors Brno: Šebo – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Kareš, Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Denk, Harásek, Heinrich.

Berani Zlín: Hamrla – Nábělek, Valda, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš.