čtvrtek 25. října 2018 | Vojtěch Jurák

Dorostenci vysoko prohráli s Vítkovicemi, padli také v nadstavbě

Utkání Zlína s Vítkovicemi na ledě PSG arény se stalo, alespoň co se gólů týče, jasnou záležitostí hostů. Na první trefu Vítkovic z 22. vteřiny mladí ševci dokázali odpovědět, ovšem hosté si ještě před přestávkou vzali vedení zpět a v dalším průběhu utkání svůj náskok postupně zvyšovali. Zlínští jen korigovali skóre a nakonec padli vysoko 3:8. Bonusový čtvrtý bod hosté získali hned v první minutě nadstavby. Vítězná šňůra zlínského dorostu se tak zastavila na čtyřech zápasech.

11. kolo / čtvrtek 25. 10. 2018 / 17:00
Berani Zlín Zlín - HC Vítkovice Ridera Vítkovice
3:8
(1:2, 1:4, 1:2 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Ramert (Tomeček, Mojžíš), 32. Mojžíš (Nábělek), 49. Frömel (Chludil, Ševčík) – 1. Machů (Petr, Kotásek), 20. Melovský (Kosina), 25. Kotásek, 28. Krejsa (Bystroň, Petr), 29. Melovský (Přibyl), 34. Melovský (Holaník, Přibyl), 58. Krejsa (Petr, Kotásek), 59. Brada (Kotásek), 61. Smolka. Rozhodčí: Čuňočka – Komínek, Havel. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 67. Střely na branku: 25:46. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6, 3:8.

Berani Zlín: Hamrla – Nábělek, Valda, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš

HC Vítkovice Ridera: Münch – Bystroň, Smolka, Cubo, Machů, Kosina, Puchala – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Brada, Melovský, Juříček, Kubík