pátek 04. ledna 2019 | Vojtěch Jurák

Dorostenci neudrželi nadějné vedení, proti Pardubicím získali bod

Vstup do nového roku dorostencům příliš nevyšel. Zlínští sice doma nad Pardubicemi vedli 2:0 a po čtyřiceti minutách 3:1, ovšem hosté třemi zásahy ve třetí třetině otočili skóre a sebrali mladým ševcům nadějně rozehraný zápas. Domácí tým nakonec získal alespoň bod za gól v nadstavbě, který vstřelil Jan Ramert.

28. kolo / pátek 4. 1. 2019 / 17:00
Berani Zlín Zlín - HC Dynamo Pardubice Pardubice
3:4
(1:0, 2:1, 0:3 – N 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Mojžíš (Ramert), 34. Ševčík (Ramert, Šimášek), 40. Jecho (Chludil), 61. Ramert (Chludil) – 37. Formánek (Herčík, Štetka), 43. Paleček (Půlpán, P. Kubíček), 52. J. Kubíček (Burda, Matuška), 59. Paleček (Půlpán). Rozhodčí: Blaha – Smetková, Blažek. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 23. Střely na branku: 38:35. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4.

Berani Zlín: Synek – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Heš, Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Jecho, Matúšů, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička.

HC Dynamo Pardubice: Borovička – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek – Paleček, Koudelka, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvinda, Burda, Matuška, Půlpán, Štetka.