pátek 11. ledna 2019 | Michal Sedláček

Dorostenci v prodloužení přetlačili Třinec

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení 1:0, ale pak přišla řada na mladé Berany. Ti po brankách Ramerta, Frömela a Jakeše otočili duel na 3:1. Třetí třetina ale zase patřila Třinci, který dvěma góly zápas srovnal a šlo se do prodloužení. Tam byl faulovaný Lukáš Chludil a rozhodčí nařídil trestné střílení, které samotný hráč pak i proměnil a získal tak pro Zlín bod navíc.

3:4
(1:1, 0:2, 2:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Kyselý (Tomiczek), 49. Przybyla (Petrovský), 58. Petrovský (Przybyla) – 13. Ramert (Čechmánek), 24. Frömel (Laciga, Chludil), 27. Jakeš (Šindelek), 61. Chludil. Rozhodčí: Rapák – Lederer, Hranoš. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 36:24. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4.

HC Oceláři Třinec: Halouzka – Cienciala, Kyselý, Mošnička, Chovaniak, Andrle, Bujak – Kašpárek, Petrovský, Przybyla, Procházka, Wawrzkiewicz, Hykl, Raszka, Šutý, Tomiczek, Šotkovský, Pánek, Kriščák.

Berani Zlín: Hamrla – Nábělek, Valda, Šimášek, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš, Lavička.