čtvrtek 26. září 2019 | Lukáš Mihal

Dorostenci poprvé padli, nezvádli přestřelku ve Vítkovicích

Dorost bohužel poprvé v letošní sezoně prohrál, a to když nestačil na Vítkovice. Tam už po sedmi minutách prohrával o dva góly, ale Berani se vzchopili a třemi góly otočili průběh zápasů. Vedení drželi až do 38. minuty, kdy ale Ridera srovnala a v závěrečném dějství nakonec rozhodla o tom, že budu premiérovým přemožitelem Zlína v této sezoně.

6:4
(2:3, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 34. Petr (Ryšavý), 7. Kotásek (Rajčan), 23. Ryšavý (Přibyl), 38. Přibyl (Petr, Bystroň), 51. Bialy (Přibyl), 60. Kotásek – 8. Broža (Chludil), 14. Broža (Čapka), 19. Tomeček, 35. Frömel (Laciga). Rozhodčí: Čahoj – Zicháček, Hladík. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 38:22. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 6:4.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (21. Münch) – Bystroň, Bialy, Machů, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Schauer, Melovský, Ryšavý

Berani Zlín: Hamrla – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek – Chludil, Broža, Tomeček, Ševčík, Gerych, Mojžíš, Heš, Laciga, Ramert, Frömel, Jecho, Lavička