Dorostenci berou dva body, Šumperk udolali v nájezdech

Zlínští dorostenci podruhé v sezoně porazili Šumperk. Stejně jako v prvním vzájemném utkání muselo rozhodovat až nastavení – zatímco na začátku října rozhodli mladí Berani v prodloužení, tentokrát dospěl zápas až do nájezdů. Zlínské hráče přitom dělilo od vítězství v základní hrací době pouhých sedm vteřin. Po gólu Matěje Mojžíše v polovině třetí části drželi těsný náskok, ovšem domácím se podařilo v závěru srovnat. Druhý bod zajistili Beranům Matěj Mojžíš a Patrik Nábělek, kteří se trefili v rozstřelu. Dorostence nyní čeká poslední zápas základní části soutěže, a to v sobotu doma proti Vsetínu.
17.kolo, čt 21.11.2019
Hokej Šumperk
Zlín
2:3sn
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Haas (Diviš, Slováček), 60. Fibigr (Minařík, Kučera) – 25. Broža (Tomeček), 49. Mojžíš (Nábělek), 65. Mojžíš. Rozhodčí: Kratochvíl – Jiruška, Hájková. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 26:31. Střely na branku: 63. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Zavoral, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha.

Synek – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík – Broža, Tomeček, Ševčík, Horský, Čechmánek, Mojžíš, Laciga, Ramert, Jecho, Lavička.