Aplikace Berani Zlín

"Jsem velmi rád, že se nám podařilo najít alternativu k aplikaci, která zde byla několik let používána. Ta kromě vysokých nákladů na správu vyžadovala v nejbližší době poměrně drahou modernizaci. Současné řešení je daleko efektivnější a udržitelné po mnoho let. Aplikace je stále ve vývoji, dojde tam postupně k úpravám tak, aby plně vyhovovala našim fanouškům. Budeme tedy v nejbližších měsících sbírat podněty od fanoušků a zlepšovat její funkčnost." upřesnil Libor Kožík, marketingový manažer.

Aplikace je, stejně jako předchozí, úzce propojená s webovými stránkami, ale skýtá jednu výhodu pro fanoušky, kteří nejsou držiteli permanentních vstupenek. Pohodlný nákup vstupenek přes Ticketportal. V aplikaci se také zobrazují všechny již nakoupené vstupenky z dané sezony. 

V současné době je aplikace funkční pouze na přístrojích s operačním systémem Android. Verze pro operační systém iOS je ve vývoji a již brzy začne schvalovací proces. Jakmile bude aplikace v této verzi ke stažení, dáme všem fanouškům vědět.

Odkaz na stažení aplikace můžete naleznete zde.
×
Dnes v 18:00 | Dor.
HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín