pátek 23. září 2022 | Zlin Press - Roman Ordelt

Pozor! Derby se Vsetínem si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření

Hokejisté PSG Berani Zlín se utkají ve 4. kole základní části Chance ligy 2022/2023 v ostře sledovaném derby s týmem VHK ROBE Vsetín. Divácky atraktivní zápas se odehraje na zaplněném Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v sobotu 24. září od 17:30 hodin. Utkání bylo z pořadatelského hlediska i Policie České republiky vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům.

Proběhnou zpřísněná bezpečnostní opatření. Zlínský hokejový klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas a s dostatečným předstihem. Brány zimního stadionu se otevírají 45 minut před začátkem utkání. Klub upozorňuje návštěvníky hokejového derby Zlína se Vsetínem, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude posílena pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky. POZOR! V případě výtržností a poškození majetku bude klub nekompromisně uplatňovat nároky na způsobenou škodu po viníkovi.

Pro fanoušky Vsetína bude vyhrazen tradiční sektor hostí na stání za bránou a dále vedlejší sektor I na sezení.

Parkování zajištěno bezplatně u zlínského mrakodrapu

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli z důvodu možného většího rozsahu kontrol při vstupu. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především ze Vsetína. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy. Parkoviště bude zdarma k dispozici vždy hodinu před a hodinu po utkání.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:

- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem

- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty

- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem

- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou

- prosíme dbejte všech pokynů policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury

Odkaz na návštěvní řád ZS Luďka Čajky ve Zlíně

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY