Staňte se partnerem zlínských Beranů!

Staňte se partnerem hokejových Beranů a spojte tak svou značku s jedním z nejpopulárnějších sportovních klubů v regionu! Ne nadarmo se říká, co Čech, to hokejový fanoušek. Pro svou dynamiku, důraz na sílu, vytrvalost, techniku a tvrdost patří lední hokej v naší zemi k nejoblíbenějším sportům, díky čemuž přitahuje velkou diváckou a mediální pozornost.


Klub Berani Zlín je tradičním českým oddílem s bohatou historií a rozsáhlou základnou věrných fanoušků. Unikátní rodinná atmosféra a pevné sepjetí s městem a regionem nabízí partnerům zlínského hokeje řadu obchodních i marketingových příležitostí.


Sponzorováním hokeje zvýšíte povědomí o své značce, zlepšíte image své společnosti a oslovíte širokou škálu potenciálních zákazníků v regionálním i celorepublikovém rozsahu. S námi zkrátka budete na očích! Berani Vám ale nabízejí mnohem víc než klasickou vizuální reklamu. Hokejové utkání totiž není jen sportovní, ale také společenská událost, na které pomocí nástrojů podpory prodeje můžete prezentovat svůj produkt například pomocí samplingu či ochutnávek.


Spolupráci s Berany tak můžete spojit se svou komunikační strategií a objevit tak nové možnosti a výhody sportovního sponzoringu. Díky osobnímu přístupu společně podobu spolupráce ušijeme na míru tak, aby byla pro obě strany maximálně výhodná a efektivní.


V případě zájmu o spolupráci či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu obchod@beranizlin.cz. Těšíme se na Vás!