JAN SRDÍNKO (1974)

Hlavní trenér

Bývalý obránce se narodil v Benešově, podstatnou část své kariéry ale spojil se Vsetínem, v jehož barvách byl v devadesátých letech pevnou součástí slavné dynastie, která posbírala šest extraligových titulů. Pohár pro mistra české nejvyšší soutěže následně zvedl nad hlavu také v barvách pražské Sparty, kde působil tři roky. Vyzkoušel si také zahraniční štace, působil v Rusku, Švédsku a na Slovensku, kde se Slovanem Bratislava dvakrát ovládl tamní extraligu. Po skončení hráčské kariéry se dal na dráhu trenéra, kterou zahájil na pražské Slavii, kde šest let působil v roli asistenta. Stejnou pozici posléze zastával i na lavičce Vsetína. V roce 2023 se přesunul na opačnou stranu kopce Sirákova a stal se hlavním koučem zlínské juniorky. V listopadu pak byl jmenován trenérem A-týmu Beranů.
RICHARD KAPUŠ (1973)

Hlavní trenér

Bývalý produktivní centr byl dlouholetou ikonou Slovanu Bratislava, se kterým v tamní extralize oslavil šest mistrovských titulů. Velkou stopu zanechal také ve slovenské reprezentaci, v jejímž dresu si pověsil na krk stříbro a bronz z mistrovství světa. Kromě své rodné země působil také v Rusku, Švédsku a na Ukrajině, jednu sezónu si střihl také v extraligovém Třinci. Hráčskou kariéru uzavřel v roce 2012 a plynule se přesunul do role trenéra - kde jinde než v mateřském Slovanu. Asistentem byl u tamního dorostu stejně jako u slovenské reprezentace do 18 let, uplynulé dvě sezóny pak strávil také na lavičce bratislavského A-mužstva. V lednu 2024 pak posílil realizační tým zlínských Beranů
ZDENĚK SEDLÁK (1974)
Asistent trenéra
Rodák z Přerova ve Zlíně odehrál v devadesátých letech celkem pět extraligových sezón, během nichž si v roce 1995 pověsil na krk stříbrnou medaili. Nejvyšší soutěž si následně zahrál také za Třinec, Opavu, Plzeň, Spartu a Vsetín, v roce 2002 se s národním týmem zúčastnil také mistrovství světa. Pestrá hráčská kariéra jej zavedla také do řady zahraničních destinací, postupně s hokejem procestoval Finsko, Švýcarsko, Rakousko, Bělorusko, Dánsko, či Itálii. Po návratu domů působil v rodném Přerově, kterému na samotném sklonku kariéry v roce 2015 pomohl k postupu do první ligy. Coby trenér se dosud věnoval převážně mladým talentům, kromě pozice u A-týmu rovněž zastává roli šéftrenéra zlínské mládeže.
LUBOŠ HORČIČKA (1979)

Trenér brankařů

Bývalý hokejový brankář, který pochází z Kladna. V české extralize nastupoval za Kladno, Třinec, Litvínov, Plzeň a Zlín. V extralize odchytal dohromady za pět týmů 222 zápasů. Za Berany hrál v letech 2011 až 2016 a byl členem hráčského kádru, který v sezoně 2013/14 vybojoval mistrovský titul a o rok předtím stříbrné medaile. Mezi jeho další působiště patřily v první lize Ústí nad Labem, Kadaň, Chomutov, Kometa, Most, Znojmo, Třebíč, Prostějov, Přerov, Vsetín a kariéru uzavřel na jaře 2019 ve slovenské Žilině. Poté začal působit ve zlínském klubu u mládeže jako specialista v pozici trenéra gólmanů. Držitel licence B.
TOMÁŠ SMOLÍK (1985)

Kondiční trenér

Kondiční trenér, který se k týmu připojil v závěru roku 2023 a i jeho přičiněním došlo k významnému zlepšení kondičních schopností hráčů, což pomohlo k zisku poháru vítěze Chance ligy. Jako trenér působí i ve zlínské Vita Saně, kde se věnuje funkčnímu tréninku, TRX, spinning clinic a dalším aerobním tréninkům.