úterý 02. března 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Zlínští hokejisté vyšli na ledě Plzně střelecky i bodově naprázdno

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 50. kola Tipsport extraligy 2020/21 na ledě týmu HC Škoda Plzeň 0:7 a zůstali již podeváté v letošní sezoně bez vstřelené branky. Západočeši bojující o elitní čtyřku potvrdili roli favorita a hned v úvodní třetině se rozjeli třemi góly k vysoké výhře. Berani odjeli do Plzně opět v neúplné sestavě, neboť na marodce je v útoku hned šest hráčů základní sestavy a k dispozici bylo pouze jedenáct forvardů. Zlínští opět selhali v koncovce a neujala se ani jedna z třiatřiceti střel. Pokud už hosté vstřelili gól zásluhou Matěje Sebery v závěru první třetiny, tak nebyl po konzultaci s videorozhodčím uznán. Žižka a spol. skončí v letošním ročníku extraligy na třináctém místě. Zlín hraje v pátek 5. března na ledě Liberce.