Berani bez play off. Pereme se s tím, mrzí nás to, hlesl Lukáš Vopelka

Ani vybojovaný bod na ledě Karlových Varů nestačil na to, aby odvrátil neúčast hokejistů PSG Berani Zlín v letošních bojích play off. "Pereme se s tím, mrzí nás to," hlesl po zápase s Energií Lukáš Vopelka. Zlín bude chybět mezi týmy v soutěži o Masarykův pohár po třech účastech v řadě.
Berani i přes dalekou cestu začali na západě Čech skvěle, když po trefách Honejska ze 2. minuty a Fořta ze dvanácté vedli 2:0. Po čtyřiceti minutách ale zase měli o krok napřed domácí - 3:2. 

O třetí obrat se postarali Zlínští, nejprve srovnal Sebera a posléze v čase 56:13 značně přiblížil tři body pro hosty Lukáš Vopelka. Energetici ale zvládli další otočku ve skóre a radovali se z výhry 5:4 v prodloužení. 

"Rozhodla vyloučení. Až mockrát jsme byli na trestné, navíc jsme neměli žádnou přesilovku. Ublížilo nám to," mrzel Vopelku počet přesilových her, který byl 5:0 pro Vary.

Energie navíc Berany značně přestřílela, a to 51:23. "Dokázali nás potrestat z chyb, zejména ve druhé třetině jsme vypadli z tempa. Těžko říct, co se stalo, ve třetí části už jsme se vrátili do zápasu, ale je škoda, že jsme to nedotáhli do vítězství," sdělil čtyřiadvacetiletý útočník.

Zbylé čtyři duely tak odehrají Berani už jen pro čest. "Určitě není dobrý pocit být bez play off, pereme se s tím, mrzí nás to. Ale chceme sezonu dohrát určitě se ctí, jinak to ani nejde," burcuje Lukáš Vopelka.