sobota 28. prosince 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani rozdrtili Kladno šesti góly a slaví čtvrtou výhru v řadě

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 31. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým Rytíři Kladno 6:0 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Středočeši přijeli na Moravu bez Jaromíra Jágra, který je stále zraněn. Zatímco v předchozích dvou zápasech dali Berani soupeři pouze jeden gól, tentokrát Rytíře deklasovali šesti góly. Brankář Marek Čiliak při loučení se zlínskými fanoušky udržel čisté konto. Zlínští začali duel s přímým protivníkem o elitní desítku velmi dobře, neboť již ve 12. minutě vedli 2:0, ve druhé třetině přidali další gól. Ve třetí části už dominovali a převahu vyjádřili třemi góly. Branky dali Martin Novotný, Antonín Honejsek, Zdeněk Okál, Tomáš Fořt, David Nosek a Pavel Kubiš. Utkání sledoval vyprodaný Zimní stadion Luďka Čajky. Zlín hraje v pondělí 30. prosince v Liberci.