úterý 03. března 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani si zvedli výhrou nad Hradcem sebevědomí před play off

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 51. kola Tipsport extraligy 2019/2020 doma nad týmem Mountfield HK Hradec Králové 3:2. Zásluhou tříbodové výhry Berani ještě zabojují v závěrečném kole o příležitost zahájit předkolo play off dvěma zápasy na domácím ledě. Východočechům se v poslední době nedaří, neboť prohráli sedmý zápas z posledních osmi duelů. Berani s gólmanem Davidem Hufem vedli v polovině utkání již 3:0, což se ukázalo být jako rozhodující náskok. Hosté snížili ve 44. minutě na rozdíl jednoho gólu, ale zlínští hokejisté vítězství uhájili až do závěrečné třetiny. Branky dali Valentin Claireaux, Jan Dufek a Antonín Honejsek. Berani hrají v posledním kole základní části v pátek 6. března na ledě Mladé Boleslavi.