čtvrtek 02. září 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani skvělým finišem srovnali krok, nakonec prohráli s Brnem v nastavení

Hokejisté PSG Berani Zlín odehráli závěrečný přípravný zápas před startem nového ročníku extraligy. Na domácím ledě podlehli po dramatickém průběhu týmu HC Kometa Brno 3:4 po prodloužení. Góly v odvetném duelu moravských rivalů začaly padat až od poloviny zápasu. Střelecký účet utkání otevřeli ve 30. minutě Berani, ale hosté za necelé tři minuty vyrovnali. Další góly padly až ve třetí třetině. Brno šlo do slibného vedení 3:1, nicméně zlínští hokejisté úspěšným finišem poslali duel do prodloužení. V něm se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Branky dali Tomáš Fořt, Bedřich Köhler a Ondřej Němec. Poprvé v přípravě nastoupil uzdravený útočník Antonín Honejsek, zatímco Pavel Kubiš dostal volno. Zlín vstoupí do nového ročníku extraligy v pátek 10. záři, doma změří síly s Litvínovem.