úterý 27. listopadu 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani vyhráli na ledě Dynama a poskočili v tabulce na sedmé místo!

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v dohrávaném utkání 22. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Dynamo Pardubice 5:1 a vyšvihli se vyrovnaném středu tabulky na sedmé místo! Berani si vytvořili v úvodní třetině dvougólový náskok. Východočeši snížili ve 32. minutě kontaktním gólem zásluhou využité přesilovky, ale svěřenci Roberta Svobody si vedení pohlídali a ve třetí třetině přidali ještě tři branky. Velmi dobrý výkon podal gólman Jakub Sedláček, který za svá záda pustil pouze jednu z 27 střel. Dynamo zabředlo ještě do větší krize, neboť prohrálo již šestý zápas v řadě. Góly dali Jiří Ondráček, Tomáš Žižka, Michal Popelka, Pavel Sedláček a Dalibor Řezníček. Zlín hraje v pátek 30. listopadu doma s Chomutovem, začátek v 17:30 hodin.