pátek 02. listopadu 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Bodovou jízdu Beranů ukončil v šestém zápase Hradec Králové

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 16. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Mountfield HK Hradec Králové 2:4 a po předchozí pětizápasové bodové šňůře vyšli tentokrát naprázdno. Hradečtí Lvi se ujali vedení v 8. minutě zásluhou využité přesilovky, nicméně Žižka a spol. vyrovnali v oslabení na začátku druhé třetiny. Domácí poté přidali dva góly, což byl rozhodující okamžik vývoje zápasu. Berani ještě snížili na rozdíl kontaktního gólu, ale Hradec přidal čtvrtý gól a dovedl duel do vítězného konce. Ve 27. minutě opustil zlínskou svatyni brankář Jakub Sedláček po nastřelení kotouče do kolena a utkání dochytal Tomáš Štůrala. Branky zaznamenali Jakub Herman a David Nosek. Zlín hraje v neděli 4. listopadu před reprezentační pauzou doma s Karlovými Vary, začátek v 15:30 hodin.