sobota 18. ledna 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Bravo! Berani porazili poprvé v sezoně Spartu a slaví výhru

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v dohrávce 37. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým HC Sparta Praha 4:1 a potvrdili výbornou formu z posledního období. Žižka a spol. začali duel před vyprodaným hledištěm velmi aktivně a do vedení šli již v 9. minutě zásluhou využité přesilové hry. Střeleckou převahu poté zúročili druhým gól. Sparta se osmělila ve druhé třetině a před druhou sirénou vstřelila kontaktní gól. Rozhodující moment utkání přišel ve 44. minutě, kdy Berani zaznamenali po rychlém brejku třetí branku. Sparta v závěru sáhla k power play, ale Berani přidali gólem do prázdné brány pojistku na tříbodovou výhru. Branky zaznamenali David Nosek, Jan Dufek, Jakub Herman a Bedřich Köhler. Zlínští hokejisté se bodově dotáhli na sedmé Karlovy Vary a na elitní šestku ztrácí pouhých pět bodů! Zlín hraje v neděli 19. ledna na ledě Hradce Králové.