pátek 08. října 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Čekání na domácí výhru pokračuje, Berani nestačili na Mladou Boleslav

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 12. kola Tipsport extraligy 2021/22 na domácím ledě s týmem Bruslařský klub Mladá Boleslav 0:4 a stále čekají v sezoně na tříbodovou výhru. Berani prohráli doma již pošesté v řadě a podruhé nedali v letošní sezoně ani jeden gól. Přitom svěřenci trenérské dvojice Martin Hamrlík, Luboš Jenáček nezačali vůbec špatně, vytvořili si v úvodních minutách tlak i střelecké příležitosti, ale Bruslaři šli v 5. minutě do vedení. Poté duel s přehledem kontrolovali a potvrdili roli favorita. Zápas byl pikantní pro trojici hráčů (Tomáš Fořt, Oscar Flynn a Adam Zbořil), která už stála na opačné straně barikády. Hokejisté z města automobilů se výhrou vyhoupli do čela extraligové tabulky, zatímco Berani zůstávají na samém chvostu. Zlín hraje v neděli 10. října na ledě Plzně.