Děkujeme našim věrným fanouškům za podporu!

Ani Beran fanoušek z boje nikdy neuhne. A za to jsme moc rádi. Chceme Vám tedy tímto poděkovat za dodržení všech hygienických předpisů při domácím utkání s Vítkovicemi!

První domácí zápas po dlouhých měsících provázela řada opatření, náročných jak pro fanoušky, tak pro samotné vedení klubu. Stadion se otevřel jen pro permanentkáře, jen pro tisíc fanoušků, jen s rozestupy, jen s rouškami. Nic z toho nás ale nezlomilo, atmosféra na zápase byla v rámci možností perfektní, pochvaloval si ji i kapitán týmu Tomáš Žižka: "V přípravě to povzbuzování bývá vždy takové vlažnější, ale jsme rádi, že tady s námi mohli být alespoň nějací diváci. Povolená kapacita byla vyčerpána, kolikrát bylo slyšet skandování, je to pak příjemnější než třeba závěr ligy v Olomouci bez diváků.“

Za celý klub tedy chceme všem příchozím poděkovat, jak za podporu našich borců na ledě, tak za bezproblémový průběh a dodržení všech nutných nařízení. A na závěr máme jednu dobrou zprávu. Pro následující domácí zápas, který odehrajeme 13. srpna s Oceláři Třinec, se vstupenky, které nevyužijí permanentkáři, dostanou i do volného prodeje! O postupu Vás budeme včas informovat na našem webu a sociálních sítích. 

Fotogalerie