Hokejová tombola 50:50 pokračuje, výherkyně brala téměř 10 tisíc korun!

Na zimních stadionech probíhá v letošní sezoně Hokejová tombola 50:50. Výherkyní 2. kola tomboly na ZS Luďka Čajky ve Zlíně se stala v rámci utkání s HC Vítkovice Ridera slečna Kristýna Rašková z Vyškova, která vyhrála nádhernou částku 9 300 Kč! Celková vybraná částka v tombole byla 18 600 korun, polovina této částky jde na podporu zlínské mládeže, v tomto případě pro tým juniorů Aukro Berani Zlín. Hokejová tombola proběhne při všech domácích extraligových zápasech Zlína v základní části, další možnost vyhrát máte v neděli 22. října během utkání s Libercem. Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.
„Při druhém dílu Hokejové tomboly 50:50 se prodalo se celkem 372 tiketů. Vybralo se bezmála dvacet tisíc korun, navíc fanoušci zakoupením tiketu podporují i zlínský mládežnický hokej,“ uvedl Tomáš Melzer, marketingový manažer zlínského hokeje. Šťastnou výherkyní se stala při zápase s Vítkovicemi Kristýna Rašková z Vyškova. „Už jako malé dítě jsem jezdila s rodiči do Zlína na hokej a fandím zdejšímu klubu. Kamarádi se ptají, proč nefandím Kometě, ale mně zlínský hokej zkrátka přirostl k srdci. Snažím se jezdit i nyní co nejčastěji,“ pověděla sympatická slečna.  
 
Fanoušci se zapojují do tomboly na stadionu v rámci hokejového utkání koupí libovolného počtu tiketů u kamelotů. Šťastný výherce si za pouhých 50 Kč může domů odnést až 50 tisíc korun! Čím více fanoušků si koupí tiket, tím vyšší je výhra. Losování a vyhlášení výherního tiketu probíhá vždy v rámci zápasu, v průběhu třetí třetiny. Celková vybraná částka se rozdělí v poměru 50 na 50. Polovina připadne fanouškovi, minimálně to však je 5 000 Kč. Druhá polovina jde na podporu projektu určenou klubem.
 
 
 
 tombola 50:50 je provozována podle § 61 odst. 3 zák. č. 186/2016 Sb. a jejím provozovatelem je hokejový klub, případně nadace či spolek spolupracující s klubem, který při jejím provozování spolupracuje se společností Tipsport a.s., a se společností BPA sport marketing a.s. Tombola má dobročinný charakter.
 
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Najdete zde přehled klubů, kolik peněz z hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH.


 
Šťastná výherkyně Hokejové tomboly 50:50 Kristýna Rašková z Vyškova. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT