Měsíční předplatné HokejkaTV pro naše permanentkáře zdarma

Jak jsme slíbili, tak činíme. Permanentkáři všech klubů Tipsport extraligy ledního hokeje, včetně Beranů Zlín, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z TELH až do konce října bezplatně.

Podrobný návod, jak se ke streamům zdarma dostat:

1. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

2. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“. 

3. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.

4. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.

5. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

6. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

7. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

Slevový kód získá každý z čísla a ověřovacího kódu na své permanentní vstupence. Před toto číslo je ještě potřeba vložit kód klubu „zln“. Tedy například, je-li číslo permanentní vstupenky 123456789 a ověřovací kód abcd, slevový kód na HokejkaTV je zln123456789abcd.

Může se předávat slevový kód dál? 

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Tipsport extraligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání TELH kromě exkluzivně vybraných přenosů O2 TV Sport. Na jejich vysílání nemá HokejkaTV.cz práva.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 99 korun a týdenní za 249. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.