Předplatné HokejkaTV zdarma pokračuje i v novém roce!

Předplatné zdarma pro všechny permanentkáře Beranů Zlín se automaticky prodlužuje i v novém roce, a to na celý měsíc leden. Stále tak máte možnost sledovat svůj klub alespoň online. A spolu s tím také všechny streamy Tipsport extraligy ledního hokeje. Pokud máte členství HokejkaTV již aktivní, není potřeba nic dělat, předplatné se Vám prodlouží automaticky samo.

Podrobný návod, jak se ke streamům zdarma dostat:

1. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

2. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“. 

3. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.

4. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.

5. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

6. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

7. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

Slevový kód získá každý z čísla permanentky a ověřovacího údaje na své permanentní vstupence. Před toto číslo je ještě potřeba vložit kód klubu „zln“. Tedy například, je-li číslo permanentní vstupenky 123456789 a ověřovací údaj abcd, slevový kód na HokejkaTV je zln123456789abcd.

Může se předávat slevový kód dál? 

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Tipsport extraligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání TELH kromě exkluzivně vybraných přenosů O2 TV Sport. Na jejich vysílání nemá HokejkaTV.cz práva.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou nově tři druhy předplatného: denní za 49 korun, týdenní za 99 korun, měsíční za 249 korun. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.  

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín